| Nazwa marki: | LG LCD |
| Numer modelu: | LM170E03-TLL3 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LM170E03-TLL3 17,0 cala Ekran LCD 1280*1024
LM170E03-TLL3 Panel LCD Szczegóły produktu
| Marka | LCD LG |
| Model P/N | LM170E03-TLL3 3 Kompatybilny |
| Rozmiar przekątny | 17.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 341.6 ((W) × 274.0 ((H) mm |
| Kontur (mm) | 358.5 × 296,5 × 16,5 (H × V × D) |
| Leczenie | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 300 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 800: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 80/80/75/85 (typ) |
| Odpowiedź | 1.2/3.8 (typ.) ((Tr/Td) ms |
| Dobry widok na | Dwanaście |
| Tryb pracy | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Głębokość koloru | 16.7M 72%NTSC |
| Podświetlenie | 4 sztuk CCFL, 50K godzin, bez kierowcy |
| Masę | 1.60/1.68Kgs (typ./maks.) |
| Używane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Zasilanie napięciem | 5.0V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |
| LM170E03-TLL3 17,0 cala Ekran LCD 1280*1024 | |
LM170E03-TLL3 Panel LCD Wysyłka i pakiet:![]()
LM170E03-TLL3 Ekran LCD Tarify i opłaty:
LM170E03-TLL3 Panel LCD FAQ:
P: JakrozkazLGLM170E03-TLL3 ?
A: Akceptujemy T / T, Western Union, paypal.
P: Jak długo obowiązuje gwarancja LM170E03-TLL3?
90 dni.
P: Czy może pan zadeklarować niską wartość dla mojego zamówienia LM170E03-TLL3 podczas wysyłki?
A: Tak, proszę zostawić wartość, którą chcesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCDLM170E03-TLL3Nie mogę pracować?
Odpowiedź: Nasz LM170E03-TLL3 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje