LM170E03-TLG2 17,0 cali Panel LCD 1280*1024 Wyświetlacz LCD
Nazwa marki: LG LCD
Numer modelu: LM170E03-TLG2
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania
Chiny
Nazwa modelu:
LM170E03-TLG2
Rozmiar przekątny:
17,0"
Rozstrzygnięcie:
1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI
Obszar aktywny:
337,92 (szer.) × 270,336 (wys.) mm
Zarys (mm):
358,5 (szer.) × 296,5 (wys.) × 16,5 (gł.)
jasność:
300 cd/m² (typowo)
Kąt widzenia:
80/80/75/85 (typ)
Zastosowanie:
Monitor stacjonarny
Waga:
1,60/1,80 kg (typ./maks.)
Typ interfejsu:
Złącze LVDS (2 kanały, 8 bitów), 30 pinów
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
LM170E03-TLG2 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
Marka LCD LG
Model P/N LM170E03-TLG2 3 Kompatybilny
Rozmiar przekątny 17.0"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm
Otwarcie bezelu 341.6 ((W) × 274.0 ((H) mm
Kontur (mm) 358.5 ((W) × 296.5 ((H) × 16.5 ((D)
Światłość 300 (typowe) (cd/m2)
Kąt widzenia 80/80/75/85 (typ)
Dobry widok na O szóstej
Głębokość koloru 16.7M 72% NTSC
Masę 10,60/1,80 kg (typ/maks.)
Prędkość odświeżania 60 Hz
Leczenie Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H)
Wskaźnik kontrastu 800: 1 (typowy) (TM)
Tryb pracy TN, zazwyczaj biały, nadający
Odpowiedź 1.2/3.8 (typ.) ((Tr/Td) ms
Podświetlenie 4 PC CCFL, 50K godzin, bez kierowcy
Używane do: Monitor na pulpicie
Ekran dotykowy Bez
Rodzaj sygnału LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów
Zasilanie napięciem 5.0V (typ.)
Maksymalna ocena Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C
O nas - LM170E03-TLG2 Panel LCD:
Rozbudowany wykaz:
Zaangażowanie w obsługę klienta:
Specjalistyka w zakresie wsparcia technicznego:
Skontaktuj się z nami:
LM170E03-TLG2 Ekran LCD Opakowanie Wysyłka:
Materiały opakowania:
Opcje wysyłki:
Śledzenie i dostawa:
LM170E03-TLG2 Ekran LCD Tarify i opłaty:
Nie ponosimy żadnych dodatkowych opłat.
Cła i należności przywozowe:
Informacje dotyczące wysyłki:
Przedłużone terminy dostawy:
LM170E03-TLG2 Panel LCD FAQ:
P: Jak to zrobićczerwonyrLG LM170E03-TLG2?
A: Akceptujemy T/T, PAYPAL, WESTERN UNION.
P: Kiedy wyślemy moje zamówienieLM170E03-TLG2?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy możesz to przetestować?17.0Panel lcd o szerokości 1 cmLM170E03-TLG2przed wysyłką ?
Nie martw się, nasz LCD LG LM170E03-TLG2 został przetestowany przed wysyłką
P: Czy można zadeklarować niską wartość dla mojego zamówienia lcd paneLM170E03-TLG2?
Tak, ale musisz zostawić nam wiadomość przed wysyłką.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%