| Nazwa marki: | Innolux |
| Numer modelu: | M238HCA-P8Z |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
M238HCA-P8Z 23,8 cali 1080p ekran LCD Panel
M238HCA-P8Z Panel LCD Szczegóły produktu
| Marka | Innolux |
| Model P/N | M238HCA-P8Z |
| Rozmiar przekątny | 23.8" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 92PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 5340,84 × 306,86 × 1,33 (H × V × D) |
| Leczenie | Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 1000: 1 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 5 (typ.) ((G do G) ms |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Tryb działania | AAS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Grubość szkła | 00,50+0,50 mm |
| Przekaźność | 40,08% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Wsparcie koloru | 16.7M 60% NTSC |
| Źródło światła | Brak B/L |
| Waga | 450/500/525 g (min./typ./maks.) |
| Zaprojektowane do: | Monitor/Gaming |
| Prędkość obrazu | 180 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Wykaz IC sterownika | Wbudowane chipy źródłowe COF 6 |
| Typ interfejsu | LVDS (4 ch, 8-bitowy), 92 szpilki |
| Zasilanie | 12V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |
M238HCA-P8Z Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
M238HCA-P8Z Panel LCD FAQ:
P: Nie znajduję w witrynie internetowej wyświetlacza LCD, którego szukam, co powinienem zrobić?
Możesz dać nam kilka zdjęć, mamy dużo ekranów LCD na półkach.
P: Jak długo otrzymam towary z M238HCA-P8Z ?
O: Ogólnie rzecz biorąc, DHL/FEDEX/UPS/TNT dostarczy Ci to w ciągu 3-8 dni.
P: Jak dokonać płatności M238HCA-P8Z ?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Co się stanie, jeśli M238HCA-P8ZNie mogę dostać pracy?
Odpowiedź: M238HCA-P8Z zostanie ściśle przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, sprawdź ponownie cały kabel podłączający. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje