| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | Komórka M270DVR03.2 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, Western Union |
M270DVR03.2 CELL 27.0 cala Ekran LCD 2K
M270DVR03.2 Panel LCD CELL Szczegóły produktu:
| Marka | AUO |
| Model P/N | M270DVR03.2 KŁOŚĆ |
| Rozmiar przekątny | 27.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Kontur (mm) | 609.197 ((H) × 348.497 ((V) × 1.174 ((D) mm |
| Leczenie | Antiglare (Haze 25%) |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 30001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Odpowiedź | 8 (typ) ((G do G) |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | VA, zwykle czarny, nadający. |
| Gęstość płyty | 00,40+0,40 mm |
| Przekaźność | - |
| Głębokość koloru | 16.7M |
| Podświetlenie | Brak B/L |
| Waga | - |
| Używane do: | Monitor na pulpicie /Gaming |
| Prędkość odświeżania | 240 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Szczegóły D-IC | COF Wbudowane 8 układów źródłowych |
| Rodzaj sygnału | eDP (8 pasów), HBR2 (5.4G/pas), 51 pinów |
| Zasilanie napięciem | 12V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
M270DVR03.2 Panel LCD CELL Wysyłka i opakowanie:
![]()
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Jesteśmy firmą handlową, jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD, mamy własne magazyn i zapasy. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najlepszych produktów.
P: Czy przyjmuje pan zamówienie na próbkę M270DVR03.2 CELL?
A: Tak, witamy!
P: Jak długo obowiązuje gwarancjaM270DVR03.2 KŁOŚĆ?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśliM270DVR03.2 KŁOŚĆNie mogę?
Odpowiedź: Nasza komórka M270DVR03.2 została przetestowana przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje