M241HTN01.2 24,1 cala 1920*1080 Ekran LCD
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: M241HTN01.2
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania
Chiny
Nazwa modelu:
M241HTN01.2
Rozmiar przekątny:
24,1"
Rodzaj paneli:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie:
1920 ((RGB) × 1080, FHD 91PPI
Format pikseli:
Wyróżnienie:
Obszar aktywny:
535,68 (szer.) × 298,08 (wys.) mm
Wyświetlanie kolorów:
16.7M 99%sRGB
Rodzaj światła:
WLED [16S4P], 30 tys. godzin, bez sterownika
Zastosowanie:
Monitor stacjonarny, gry
Częstotliwość:
540 Hz
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
M241HTN01.2 Panel LCD Szczegóły produktu:
Marka AUO
Model P/N M241HTN01.2
Rozmiar przekątny 24.1"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1920 ((RGB) × 1080, FHD 91PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 535.68 ((W) × 298.08 ((H) mm
Otwarcie bezelu -
Oryginalny Dim. 552.49 ((H) × 319.58 ((V) × 13.95 ((D) mm
Leczenie Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H)
Światłość 400 cd/m2 (typ.)
Wskaźnik kontrastu 10001 (typowy) (TM)
Wyświetlanie kierunku O szóstej
Czas reakcji 1.7/0.8 (typ.) ((Tr/Td)
Kąt widzenia 85/85/80/80 (typ.) ((CR≥10)
Tryb działania TN, zazwyczaj biały, nadający
Wsparcie koloru 16.7M 99%sRGB
Źródło światła WLED [16S4P], 30 km/h, bez kierowcy
Waga 1.75kg (typowy)
Zaprojektowane do: Monitor, gry.
Prędkość obrazu 540 Hz
Panel dotykowy Bez
Typ interfejsu eDP (8 pasów), HBR2 (5.4G/pas), 51 pinów
Zasilanie 12.0V (typ.)
Środowisko Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
M241HTN01.2 Ekran LCD O nas:
M241HTN01.2 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
M241HTN01.2 24,1 cala 1920*1080 Ekran LCD 0
M241HTN01.2 Ekran LCD o wysyłce:
M241HTN01.2 Panel LCD FAQ:
P: Czy mogę zapłacić moje zamówienieM241HTN01.2Za pomocą karty kredytowej?
A: Tak!możesz użyć karty kredytowej za pośrednictwem konta Paypal.
P: Jeśli złożę zamówienie teraz, kiedy dostarczycie towary zM241HTN01.2 ?
A: Zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-3 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Jak długa jest gwarancja?
O: Oferujemy 90 dni gwarancji.
P: Czy akceptujesz zamówienia na próbkiM241HTN01.2 ?
O: Oczywiście! Zamówienie na próbki jest mile widziane!
M241HTN01.2 Ekran LCD Skontaktuj się z nami:
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%