| Nazwa marki: | Chimei Innolux |
| Numer modelu: | N140BGE-P31 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
N140BGE-P31 14,0 cali ekran TFT LCD dla laptopa
N140BGE-P31 Panel LCD Szczegóły produktu
| Marka | Chimei Innolux |
| Model P/N | N140BGE-P31 |
| Rozmiar przekątny | 14.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 1366 ((RGB) × 768, WXGA 112PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 309.399 ((W) × 173.952 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 318.35 ((W) × 184.05 ((H) × 1.27 ((D) mm |
| Leczenie | Odblask (Haze 0%), twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 5001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | O szóstej |
| Czas reakcji | 3/8 (typ.) ((Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/20/45 (typ) |
| Tryb działania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Głębokość szkła | 00,50+0,50 mm |
| Przekaźność | - |
| Wsparcie koloru | 262K 45% NTSC |
| Źródło światła | Bez B / L, bez kierowcy |
| Styl kształtu | - |
| Zaprojektowane do: | Laptop |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| System sterowania | Wbudowane 2 źródła COF + 2 bramy COG |
| Typ interfejsu | LVDS (1 ch, 6 bitów), 40 pinów |
| Zasilanie | 3.3V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
N140BGE-P31 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
N140BGE-P31 Panel LCD FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćN140BGE-P31przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD N140BGE-P31 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićN140BGE-P31?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?N140BGE-P31?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDN140BGE-P31Nie mogę pracować?
Odpowiedź: N140BGE-P31 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje