LA123WF7-SL04 12,3-calowy ekran LCD 1920*720
Nazwa marki: LG Display
Numer modelu: LA123WF7-SL04
MOQ: 1 sztuk
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania
Chiny
Nazwa modelu:
LA123WF7-SL04
Rozmiar przekątny:
12,3"
Rodzaj paneli:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie:
1920 (RGB) × 720 167 PPI
Format pikseli:
Wyróżnienie:
Obszar aktywny:
292,032 (szer.) × 109,512 (wys.) mm
Wym. konturu:
299,53 (w) × 123,26 (h) × 9,34 (d)
Leczenie:
Olśnienie (mgły 0%), twarda powłoka (3H), odbicie 5,5%
Współczynnik kontrastu:
1000:1 (typ.) (TM)
Zastosowanie:
Przemysłowy, surowy przemysł, wyświetlacz motoryzacyjny
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
LA123WF7-SL04 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
Marka Wyświetlacz LG
Model P/N LA123WF7-SL04
Rozmiar przekątny 12.3"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1920 ((RGB) × 720 167PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 292.032 ((W) × 109.512 ((H) mm
Otwarcie bezelu -
Oryginalny Dim. 299.53 ((W) × 123.26 ((H) × 9.34 ((D)
Leczenie Odblask (Haze 0%), twarda powłoka (3H), odbicie 5,5%
Światłość 1000 (typowy) (cd/m2)
Wskaźnik kontrastu 10001 (typowy) (TM)
Wyświetlanie kierunku Symetria
Czas reakcji 25 (maks.) ((Tr+Td) ms
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10)
Tryb działania IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik
Wsparcie koloru 16.7M 100% sRGB
Źródło światła 8S4P WLED, 10K godzin, bez kierowcy
Waga TBD
Zaprojektowane do: Przemysł, przemysł sztywny, wyświetlanie samochodowe
Prędkość obrazu 60 Hz
Panel dotykowy Dotyk wewnątrzkomórkowy, I2C
Typ interfejsu LVDS (2 ch, 8-bitowy), 60 pinów
Zasilanie 3.3V (typ.)
Specyfikacja panelu LCD LA123WF7-SL04
Zapewnienie jakości:
LA123WF7-SL04 Panel LCD Wysyłka i pakiet:
LA123WF7-SL04 12,3-calowy ekran LCD 1920*720 0
LA123WF7-SL04 Panel LCD Informacje o wysyłce:
Standardowe praktyki żeglugowe:
Przestrzegamy wysokich standardów w transporcie, zapewniając bezpieczny i wydajny transport towarów.
Czas przetwarzania:
Wymóg informacji kontaktowych:
Uwaga: Opcje przyspieszonej wysyłki:
LA123WF7-SL04 Polityka zwrotu paneli LCD:
LA123WF7-SL04 Panel LCD FAQ:
P: Jak mogę prześledzić mój porządekLA123WF7-SL04?
Odpowiedź: damy Ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić zamówienie z strony internetowej.
P: Jak dokonać płatnościf LA123WF7-SL04?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Czy akceptujesz zamówienia na próbkiLA123WF7-SL04?
O: Oczywiście! Zamówienie na próbki jest mile widziane!
P: Czy możesz dać mi zniżkę jeśli potrzebuję dużej ilościf LA123WF7-SL04?
A: Oczywiście!Jeśli złożysz duże zamówienie, damy Ci zniżkę.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%