| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | H638DAX01.1 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
H638DAX01.1 6,4 cala 1080*2040 TFT-LCD Panel Display
H638DAX01.1 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | AUO |
| Model P/N | H638DAX01.1 |
| Rozmiar przekątny | 6.4" |
| Rodzaj paneli | LTPS TFT-LCD, CELL, COG |
| Rozstrzygnięcie | 1080 ((RGB) × 2040 361PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 75.816 ((W) × 143.208 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 77.22 ((W) × 148.66 ((H) × 0.3 ((D) mm |
| Leczenie | - |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 1500: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (min.) ((CR≥10) |
| Odpowiedź | 35 (maks.) ((Tr+Td) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Grubość szkła | 00,15+0,15 mm |
| Przekaźność | 5.44% (typowe) (z APCF) |
| Głębokość koloru | 16.7M 95% NTSC |
| Podświetlenie | Brak B/L |
| Masę | - |
| Używane do: | Telefon komórkowy |
| Prędkość odświeżania | - |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Wykaz IC sterownika | Wbudowane układy źródłowe COG 1 |
| Rodzaj sygnału | MIPI |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C Temperatura pracy: -30 ~ 70 °C |
H638DAX01.1 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
H638DAX01.1 Zadawane często pytania dotyczące panelu LCD:
P: Czy możesz przetestowaćH638DAX01.1przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD H638DAX01.1 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićH638DAX01.1?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?H638DAX01.1?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDH638DAX01.1Nie mogę pracować?
Odpowiedź: H638DAX01.1 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje