A080SN01 V8 8,0 cali 800*600 LCD display nowy oryginał
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: A080SN01 V8
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nazwa modelu:
A080SN01 V8
Rozmiar przekątny:
8,0"
Rodzaj paneli:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie:
800 ((RGB) × 600, SVGA 125PPI
Format pikseli:
Wyróżnienie:
Obszar aktywny:
162 (szer.) × 121,5 (wys.) mm
Głębokość koloru:
262K/16,7M 50%NTSC
Podświetlenie:
3S8PWLED, 10 tys. godzin, bez sterownika
Używane do::
Cyfrowa ramka na zdjęcia, przenośny odtwarzacz DVD
Czas odpowiedzi:
4/16 (typ.) (Tr/Td)
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
A080SN01 V8 Szczegóły produktu:
Marka AUO
Model P/N A080SN01 V8
Rozmiar przekątny 8.0"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 800 ((RGB) × 600, SVGA 125PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 162 ((W) × 121,5 ((H) mm
Otwarcie bezelu 163.8 ((W) × 123.3 ((H) mm
Wielkość zarysu 183 ((W) × 141 ((H) × 6,3 ((D) mm
Powierzchnia Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H)
Jasność 250 cd/m2 (typ.)
Wskaźnik kontrastu 5001 (typowy) (TM)
Kąt widzenia 70/70/60/65 (typ) ((CR≥10)
Tryb wyświetlania TN, zazwyczaj biały, nadający
Najlepszy widok na O szóstej
Czas reakcji 4/16 (typ.) ((Tr/Td)
Wyświetlanie kolorów 262K/16.7M 50%NTSC
Rodzaj światła 3S8PWLED, 10K godzin, bez kierowcy
Częstotliwość -
Ekran dotykowy Bez
Waga paneli 235 ± 10 g
Zastosowanie Cyfrowa ramka fotograficzna, przenośny odtwarzacz DVD
Interfejs sygnału TTL (1 ch, 6/8-bit) + SPI, 60 pinów FPC
Napięcie wejściowe 3.3/11.68/15/-6.75V (typ.) ((VCC/AVDD/VGH/VGL)
Środowisko Temperatura pracy: -10 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 70 °C
A080SN01 V8 Płatność:
1W naszej firmie oferujemy wiele opcji płatności, aby zapewnić wygodę naszym klientom. Akceptujemy płatności ALI i PayPal.Proszę upewnić się, że adres jest prawidłowy, aby uniknąć ewentualnych problemów z dostawą.
2Prosimy o dokonanie płatności w ciągu 72 godzin od zakończenia aukcji.
A080SN01 V8 Przesyłka i paczka:
A080SN01 V8 8,0 cali 800*600 LCD display nowy oryginał 0
A080SN01 V8 Shipping:
A080SN01 V8 Skontaktuj się z nami:
Klienci zainteresowani hurtowymi ofertami mogą skontaktować się z nami.
A080SN01 V8 FAQ:
P: Jak dokonać płatnościA080SN01 V8?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Czy akceptujesz zamówienia na próbkiA080SN01 V8?
O: Oczywiście! Zamówienie na próbki jest mile widziane!
P: Czy mogę zapłacić moje zamówienieA080SN01 V8Za pomocą karty kredytowej?
A: Tak!możesz użyć karty kredytowej za pośrednictwem konta Paypal.
A: Tak, możemy. Proszę poinformować nas przed wysyłką.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%