| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | A056VN01 V1 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
A056VN01 V1 5,6-calowy ekran LCD
A056VN01 V1 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | AUO |
| Model P/N | A056VN01 V1 |
| Rozmiar przekątny | 5.6" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 640 ((RGB) × 480, VGA 144PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 112.8 ((W) × 84.6 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 116.48 ((W) × 88.16 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 123.38 ((W) × 96.83 ((H) × 6.9 ((D) mm |
| Jasność | 250 cd/m2 (typ.) |
| Kąt widzenia | 65/65/45/65 (typ) ((CR≥10) |
| Najlepszy widok na | O szóstej |
| Wyświetlanie kolorów | 262K |
| Częstotliwość | - |
| Waga | 103 g (typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Wskaźnik kontrastu | 4001 (typowy) (TM) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Czas reakcji | 15/25 (typ.) ((Tr/Td) |
| Rodzaj światła | WLED, 20K godzin, z LED Driver |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Cyfrowa ramka fotograficzna, telefon wideo, telefon VOIP. |
| Interfejs sygnału | CMOS (1 ch, 6-bitowy) + SPI, 40 pinówFPC |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (typ.) ((VDD) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -10 ~ 70 °C |
A056VN01 V1 Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
A056VN01 V1 Panel LCD FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćA056VN01 V1przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD A056VN01 V1 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićA056VN01 V1?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?A056VN01 V1?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDA056VN01 V1Nie mogę pracować?
A: A056VN01 V1 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje