NV140FHM-T09 14,0 cala 1920*1080 Ekran LCD do laptopa
Nazwa marki: BOE
Numer modelu: NV140FHM-T09
MOQ: 1 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nazwa modelu:
NV140FHM-T09
Rozmiar przekątny:
14,0"
Rozstrzygnięcie:
1920 (RGB) × 1080, FHD 157 PPI
Obszar aktywny:
309,31 (szer.) × 173,99 (wys.) mm
Zarys (mm):
315,81 (w) × 195,55 (h) × 3 (d) mm
Zastosuj do:
Laptop
System sygnałowy:
EDP ​​(2 pasy), EDP1.2, HBR1 (2,7 g/linia), 40 pinsconnector
Środowisko:
Temperatura pracy: 0 ~ 50°C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60°C
jasność:
300 cd/m² (typowo)
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
NV140FHM-T09 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
Marka BOE
Model P/N NV140FHM-T09
Rozmiar przekątny 14.0"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1920 ((RGB) × 1080, FHD 157PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 309.31 ((W) × 173.99 ((H) mm
Otwarcie bezelu -
Wielkość zarysu 315.81 ((W) × 195.55 ((H) × 3 ((D) mm
Jasność 300 cd/m2 (typ.)
Kąt widzenia 85/85/85/85 (typ)
Najlepszy widok na Symetria
Wyświetlanie kolorów 16.7M 100%sRGB
Częstotliwość 60 Hz
Styl kształtu Słone (PCBA płaskie, T≤3,2 mm)
Powierzchnia Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H)
Wskaźnik kontrastu 10001 (typowy) (TM)
Tryb wyświetlania ADS, zazwyczaj czarny, nadający
Czas reakcji 20 (typ.) ((Tr+Td)
Rodzaj światła 8S6P WLED, 15K godzin, z LED Driver
Ekran dotykowy Wykorzystanie urządzeń dotykowych w komórce, I2C
Zastosowanie Laptop
Interfejs sygnału eDP (2 pasy), eDP1.2, HBR1 (2.7G/pas), 40 pinów
Napięcie wejściowe 3.3V (typ.)
Środowisko Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
NV140FHM-T09 Ekran LCD Uwaga:
Ekran LCD NV140FHM-T09 O firmie:
NV140FHM-T09 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
NV140FHM-T09 14,0 cala 1920*1080 Ekran LCD do laptopa 0
Zwrot i gwarancja ekranu LCD NV140FHM-T09:
NV140FHM-T09 Ekran LCD FAQ:
P: Możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościNV140FHM-T09?
A: Oczywiście!Jeśli złożysz duże zamówienie, damy Ci zniżkę.
P: Jak mogę prześledzić mój porządekNV140FHM-T09?
Odpowiedź: damy Ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić zamówienie z strony internetowej.
P: Jak dokonać płatnościNV140FHM-T09?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Czy akceptujesz zamówienia na próbkiNV140FHM-T09?
O: Oczywiście! Zamówienie na próbki jest mile widziane!
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%