| Numer modelu: | HSD150MX12-A |
| MOQ: | 2 szt |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
15.0 cali 1024*768 tft panel LCD wyświetlacz HSD150MX12-A
HSD150MX12-APanel LCDSzczegóły produktu:
| HannStarLCDEkran HSD150MX12-A | |
|---|---|
| Marka paneli | HannStar |
| Model P/N | HSD150MX12-A |
| Rozmiar przekątny | 15.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1024 ((RGB) × 768, XGA 85PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 307.2 ((W) × 231.2 ((H) mm |
| Kontur (mm) | 336 × 249 × 13,5 (H×V×D) |
| Leczenie | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 200 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 250: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 60/60/40/60 (typ) |
| Odpowiedź | 35 (typ.) ((Tr+Td) ms |
| Dobry widok na | O szóstej |
| Tryb pracy | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Głębokość koloru | 16.2M 58% NTSC |
| Podświetlenie | 2 sztuky CCFL, 50 tysięcy godzin, bez kierowcy |
| Masę | 1.07/1.10Kgs (typ./maks.) |
| Używane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (1 ch, 8-bitowy), 20 pinów |
| Zasilanie napięciem | 3.3V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |