Numer modelu: M200O1-L07
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nazwa modelu:
M200O1-L07
Rozmiar przekątnej:
20,0"
Rezolucja:
1600 ((RGB) × 900, HD+ 91PPI
Aktywny obszar:
442.8 ((W) × 249.075 ((H) mm
Otwarcie ramki:
446,8 (szer.) × 253,2 (wys.) mm
Zarys (mm):
462.8 ((H) × 272 ((V) × 10,9 ((D) mm
Źródło światła:
CCFL [2 sztuk], 50K godzin, W/O Driver
Waga:
1,65/1,70 kg (typ./maks.)
Zaprojektowany dla:
Monitor stacjonarny
Interfejs sygnału:
LVDS (2 kanały, 8 bitów), złącze 30-pinowe
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
20Moduł ekranu LCD
M200O1-L07Panel LCDSzczegóły produktu:
CMOEkran LCDM200O1-L07
producent CMO
Nazwa modelu M200O1-L07
rozmiar ekranu 200,0 cala
Rodzaj ekranu a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1600 ((RGB) × 900 [HD+] 91PPI
Konfiguracja pikseli Wyróżnienie:
Wielkość wyświetlacza 442.8 ((H) × 249.075 ((V) mm
wymiar fizyczny 462.8 ((H) × 272 ((V) mm
Wielkość wizualna 446.8 ((H) × 253.2 ((V) mm
obróbka powierzchni Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H)
Jasność 200 cd/m2 (typ.)
Kontrast 7001 (typowy) (TM)
Najlepszy kąt O szóstej
Tryb optyczny TN, zazwyczaj biały, nadający
Kąt widzenia 45/45/20/45 (typ) ((CR≥10)
Czas reagowania 1/4 (typ.) ((Tr/Td)
Liczba kolorów 16.7M 72% NTSC
Typ podświetlenia CCFL [2 sztuk], 50K godzin, W/O Driver
Waga 1.65/1.70kg (typ/maks.)
Zarejestruj Monitor na pulpicie
Częstotliwość odświeżania 120 Hz
Funkcja dotykowa Bez
system sygnalizacyjny LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów
Napięcie zasilania 5.0V (typ.)
Maksymalna ocena Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
20Moduł ekranu LCD
M200O1-L07 Ekran LCD Ważna uwaga:
1/ Poziom otrzymanych dopasowań:
Zapewniamy dokładność w realizacji zamówienia na podstawie dostarczonego opisu produktu i obrazów.
2Bez dodatkowych darmowych prezentów:
3. Jasność w sprawie darmowych przedmiotów:
Chcemy podkreślić, że jako firma działamy zgodnie z zasadą, że nic nie jest udostępniane za darmo.
4Doceniam Państwa interes:
Jesteśmy bardzo wdzięczni za Państwa zaangażowanie i zaufanie do nas.
Ważne przypomnienie:
M200O1-L07Panel LCD Przesyłka i paczka:20Moduł ekranu LCD 0
M200O1-L07 Ekran LCD Informacje dotyczące wysyłki:
1. Szybki czas przetwarzania:
Twoje produkty zostaną wysłane w ciągu 1-3 dni roboczych od otrzymania płatności.
2. Standardowa wysyłka za pośrednictwem międzynarodowej poczty lotniczej:
Wykorzystujemy standardowe usługi wysyłki za pomocą międzynarodowej poczty lotniczej.
3Rozszerzone ramy czasowe dla niektórych regionów:
4. Skontaktuj się z nami w przypadku braku otrzymania po 30 dniach roboczych:
5. Brazylia Czas przewozu:
Ważne rozważenie:
M200O1-L07 Ekran LCD Cła celne i zawiadomienie o VAT:
1. Odpowiedzialność kupującego za cła i opłaty importowe:
2Nie odpowiada za opóźnienia celne:
3Zrozumienie ceł, podatku VAT i innych opłat:
4Znaj swoją politykę celną:
5Przejrzysty proces zakupów:
Ważne przypomnienie:
Bądź aktywny w badaniach i zrozumieniu polityki celnej swojego kraju.
M200O1-L07Panel LCDCzęsto zadawane pytania:
A: Tak, możemy. Proszę poinformować nas przed wysyłką.
P: Możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościM200O1-L07 ?
A: Oczywiście!Jeśli złożysz duże zamówienie, damy Ci zniżkę.
P: Czy akceptujesz zamówienia na próbkiM200O1-L07 ?
O: Oczywiście! Zamówienie na próbki jest mile widziane!
P: Czy mogę zapłacić moje zamówienieM200O1-L07 Za pomocą karty kredytowej?
A: Tak!możesz użyć karty kredytowej za pośrednictwem konta Paypal.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%