10.2 cala 60 pin 800 * 480 LCD wyświetlacz HSD102IDW1-A00 ekran LCD
Nazwa marki: HannStar
Numer modelu: HSD102IDW1-A00
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nazwa modelu:
HSD102IDW1-A00
Rozmiar przekątnej:
10,2"
Rezolucja:
800(RGB)×480, WVGA 91PPI
Aktywny obszar:
222 (szer.) × 132,48 (wys.) mm
Otwarcie ramki:
225,4 (szer.) × 136,45 (wys.) mm
Zarys (mm):
235 (szer.) × 145,8 (wys.) × 6,4 (gł.)
Odpowiedź:
5/20 (Typ.) (Tr/Td) ms
Głębia koloru:
262K 50% NTSC
Używany do:
Przenośny odtwarzacz dvd
Typ sygnału:
Równoległy RGB (1 kanał, 6 bitów), 60 pinów FPC
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
HSD102IDW1-A00Panel LCDSzczegóły produktu:
HannStarLCDEkran HSD102IDW1-A00
Marka paneli HannStar
Model P/N HSD102IDW1-A00
Rozmiar przekątny 10.2"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 800 ((RGB) × 480, WVGA 91PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 222 ((W) × 132.48 ((H) mm
Otwarcie bezelu 225.4 ((W) × 136.45 ((H) mm
Kontur (mm) 235 ((W) × 145,8 ((H) × 6,4 ((D)
Wskaźnik kontrastu 500: 1 (typowy) (TM)
Kąt widzenia 70/70/55/65 (typ) ((CR≥10)
Tryb pracy TN, zazwyczaj biały, nadający
Dobry widok na O szóstej
Odpowiedź 5/20 (typ.) ((Tr/Td) ms
Głębokość koloru 262K 50% NTSC
Podświetlenie 1 PC CCFL, 30K godzin, bez kierowcy
Używane do: Przenośny odtwarzacz DVD
Prędkość odświeżania 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Rodzaj sygnału RGB równoległy (1 ch, 6-bitowy), 60 pinów FPC
Zasilanie napięciem 3.3/10V (typ.) ((VDD/AVDD)
Maksymalna ocena Temperatura przechowywania: -40 ~ 85 °C Temperatura pracy: -30 ~ 85 °C
HSD102IDW1-A00 Właściwości ekranu LCD:
Ważna uwaga dotycząca zakupu ekranu HSD102IDW1-A00 LCD:
HSD102IDW1-A00Panel LCD Przesyłka i paczka:
10.2 cala 60 pin 800 * 480 LCD wyświetlacz HSD102IDW1-A00 ekran LCD 0
HSD102IDW1-A00Panel LCDCzęsto zadawane pytania:
P: Czy akceptujesz zamówienia na próbkiHSD102IDW1-A00 ?
O: Oczywiście! Zamówienie na próbki jest mile widziane!
P: Jak długo otrzymam towary zHSD102IDW1-A00?
O: Ogólnie rzecz biorąc, DHL/FEDEX/UPS/TNT dostarczy Ci to w ciągu 3-8 dni.
P: Jak dokonać płatnościHSD102IDW1-A00?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak wysyłasz moje towary?HSD102IDW1-A00?
A: Możemy wysyłać na całym świecie. Za pośrednictwem DHL, UPS, FedEx i EMS.
Ekran LCD HSD102IDW1-A00 - Skontaktuj się z nami:
Godziny pracy: Nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%