HSD101PFW3-A00 10,1 cala 1024*600 LCD Panel wyświetleniowy
Nazwa marki: HannStar
Numer modelu: HSD101PFW3-A00
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nazwa modelu:
HSD101PFW3-A00
Rozmiar przekątnej:
10,1"
Rezolucja:
1024 (RGB) × 600, WSVGA 117 PPI
Aktywny obszar:
222,72 (szer.) × 125,28 (wys.) mm
Otwarcie ramki:
224,72 (szer.) × 127,28 (wys.) mm
Zarys (mm):
243 (szer.) × 146,5 (wys.) × 3,6 (gł.)
Leczenie:
Olśnienie (zamglenie 0%), twarda powłoka (3H)
Podświetlenie:
WLED, 10 000 godzin, ze sterownikiem LED
Używany do:
Komputer typu netbook
Typ sygnału:
Złącze LVDS (1 kanał, 6 bitów), 40 pinów
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
HSD101PFW3-A00Panel LCDSzczegóły produktu:
HannStarLCDEkran HSD101PFW3-A00
Marka paneli HannStar
Model P/N HSD101PFW3-A00
Rozmiar przekątny 10.1"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1024 ((RGB) × 600, WSVGA 117PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm
Otwarcie bezelu 224.72 ((W) × 127.28 ((H) mm
Kontur (mm) 243 ((W) × 146,5 ((H) × 3,6 ((D)
Leczenie Odblask (Haze 0%), twarda powłoka (3H)
Światłość 180 (typowy) (cd/m2)
Wskaźnik kontrastu 500: 1 (typowy) (TM)
Kąt widzenia 45/45/15/35 (typ) ((CR≥10)
Tryb pracy TN, zazwyczaj biały, nadający
Dobry widok na O szóstej
Odpowiedź 4/12 (typ.) ((Tr/Td) ms
Głębokość koloru 262K 50% NTSC
Podświetlenie WLED, 10K godzin, z LED Driver
Używane do: Komputery sieciowe
Prędkość odświeżania 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Rodzaj sygnału LVDS (1 ch, 6 bitów), 40 pinów
Zasilanie napięciem 3.3V (typ.)
Maksymalna ocena Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C
Opcje płatności na wyświetlaczu LCD HSD101PFW3-A00:
1Karty kredytowe i debetowe:
Akceptujemy wszystkie karty kredytowe i debetowe.
Możesz bezpiecznie dokonać płatności korzystając z preferowanej karty podczas procesu płatności.
2/ ALI Payment:
Naszą preferowaną metodą płatności jest ALI.
Jeśli masz konto ALI, możesz wybrać tę opcję, aby zakończyć zakup.
ALI zapewnia bezpieczną i zaufaną platformę transakcji online.
HSD101PFW3-A00Panel LCD Przesyłka i paczka:
HSD101PFW3-A00 10,1 cala 1024*600 LCD Panel wyświetleniowy 0
HSD101PFW3-A00 Panel wyświetlania LCD Opakowanie:
Rodzaj opakowania:
Używamy wysokiej gęstości puszek piankowych lub brązowych do pakowania naszych paneli LCD.
Dlaczego pudełka z pianki o wysokiej gęstości/brązowe pudełka:
Brązowe pudełka: Brązowe pudełka są wytrzymałe i niezawodne w transporcie.
Polityka zwrotu ekranu LCD HSD101PFW3-A00:
1. Zwroty w przypadku nieprawidłowych lub martwych na przyjeździe (DOA):
2Gwarancja na wadliwe produkty:
Jeśli napotkasz jakiekolwiek wady w okresie gwarancji, jesteśmy tutaj, aby ci pomóc.
Produktów wadliwych można wymienić lub naprawić zgodnie z warunkami gwarancji.
3Procedura zwrotu wadliwych produktów:
4Niewłaściwy zakup produktu:
HSD101PFW3-A00Panel LCDCzęsto zadawane pytania:
P: Czy mogę zapłacić moje zamówienieHSD101PFW3-A00Za pomocą karty kredytowej?
A: Tak!możesz użyć karty kredytowej za pośrednictwem konta Paypal.
P: Możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościHSD101PFW3-A00?
A: Oczywiście!Jeśli złożysz duże zamówienie, damy Ci zniżkę.
P: Jak mogę prześledzić mój porządekHSD101PFW3-A00?
Odpowiedź: damy Ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić zamówienie z strony internetowej.
A: Tak, możemy. Proszę poinformować nas przed wysyłką.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%