10.1 cali panel LCD HSD101PFW2-A01 obsługa 1024*600 rozdzielczość ekran LCD
Nazwa marki: HannStar
Numer modelu: HSD101PFW2-A01
Nazwa modelu:
HSD101PFW2-A01
Rozmiar przekątnej:
10,1"
Rezolucja:
1024 (RGB) × 600, WSVGA 117 PPI
Otwarcie ramki:
225,72 (szer.) × 128,26 (wys.) mm
Zarys (mm):
235 (szer.) × 143 (wys.) × 5,2 (gł.)
Leczenie:
Olśnienie (zamglenie 0%), twarda powłoka (3H)
Źródło światła:
WLED [24 szt.], 10 tys. godzin, ze sterownikiem LED
Zastosowanie:
Netbook PC / Cyfrowa ramka na zdjęcia / Przenośny odtwarzacz DVD
Typ sygnału:
Złącze LVDS (1 kanał, 6 bitów), 40 pinów
Opis produktu
HSD101PFW2-A01Panel LCDSzczegóły produktu:
HannStarLCDEkran HSD101PFW2-A01
Marka paneli HannStar
Model P/N HSD101PFW2-A01
Rozmiar przekątny 10.1"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1024 ((RGB) × 600, WSVGA 117PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm
Otwarcie bezelu 225.72 ((W) × 128.26 ((H) mm
Oryginalny Dim. 235 ((H) × 143 ((V) × 5.2 ((D) mm
Leczenie Odblask (Haze 0%), twarda powłoka (3H)
Światłość 200 cd/m2 (typ.)
Wskaźnik kontrastu 5001 (typowy) (TM)
Wyświetlanie kierunku O szóstej
Czas reakcji 4/12 (typ) ((Tr/Td)
Kąt widzenia 45/45/15/35 (typ) ((CR≥10)
Tryb działania TN, zazwyczaj biały, nadający
Wsparcie koloru 262K 50% NTSC
Źródło światła WLED [24 sztuk], 10K godzin, z LED Driver
Zaprojektowane do: Netbook PC / cyfrowa ramka zdjęciowa / przenośny odtwarzacz DVD
Prędkość obrazu 60 Hz
Panel dotykowy Bez
Typ interfejsu LVDS (1 ch, 6 bitów), 40 pinów
Zasilanie 3.3V (typ.)
Środowisko Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
Opłata za ekran LCD HSD101PFW2-A01
Akceptowane metody płatności:
PayPal
Wysyłki Western Union
Przelew bankowy/TT
Zlecenia ALI Sinosure
[Obejmij, w stosownych przypadkach, wszelkie inne przyjęte metody]
Termin płatności:
Kontrola cen:
HSD101PFW2-A01Panel LCD Przesyłka i paczka:
10.1 cali panel LCD HSD101PFW2-A01 obsługa 1024*600 rozdzielczość ekran LCD 0
HSD101PFW2-A01 Ekran LCD Opłaty i podatki:
Polityka zwrotu ekranu LCD HSD101PFW2-A01
1Wady lub uszkodzenia produktu:
2Stan zwróconych przedmiotów:
3. Odpowiedzialność za wysyłkę zwrotu:
HSD101PFW2-A01Panel LCDCzęsto zadawane pytania:
P: Czy mogę zapłacić moje zamówienieHSD101PFW2-A01Za pomocą karty kredytowej?
A: Tak!możesz użyć karty kredytowej za pośrednictwem konta Paypal.
P: Możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościHSD101PFW2-A01?
A: Oczywiście!Jeśli złożysz duże zamówienie, damy Ci zniżkę.
P: Jak mogę prześledzić mój porządekHSD101PFW2-A01?
Odpowiedź: damy Ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić zamówienie z strony internetowej.
P: Czy akceptujesz zamówienia na próbkiHSD101PFW2-A01?
O: Oczywiście! Zamówienie na próbki jest mile widziane!
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%