| Numer modelu: | HSD101PFW2-A00 |
HSD101PFW2-A00 wyświetlacz lcd 10,1-calowy panel LED 1024 * 600 ekran LCD
HSD101PFW2-A00Panel LCDSzczegóły produktu:
| HannStarLCDEkran HSD101PFW2-A00 | |
|---|---|
| Marka paneli | HannStar |
| Model P/N | HSD101PFW2-A00 |
| Rozmiar przekątny | 10.1" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1024 ((RGB) × 600, WSVGA 117PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 225.72 ((W) × 128.26 ((H) mm |
| Kontur (mm) | 235 ((W) × 143 ((H) × 5.2 ((D) |
| Leczenie | Odblask (Haze 0%), twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 200 (typowe) (cd/m2) |
| Wskaźnik kontrastu | 500: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 45/45/15/35 (typ) ((CR≥10) |
| Tryb pracy | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Dobry widok na | O szóstej |
| Odpowiedź | 4/12 (typ.) ((Tr/Td) ms |
| Głębokość koloru | 262K 50% NTSC |
| Podświetlenie | 24 sztuk WLED, 10K godzin, z LED Driver |
| Używane do: | Netbook PC / cyfrowa ramka zdjęciowa / przenośny odtwarzacz DVD |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (1 ch, 6 bitów), 40 pinów |
| Zasilanie napięciem | 3.2V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |