HSD101PFW1-A03 ekran lcd 10,1 cala tft panel lcd 1024*576 30 pinów moduł ekranu lcd
Nazwa marki: HannStar
Numer modelu: HSD101PFW1-A03
Nazwa modelu:
HSD101PFW1-A03
Rozmiar przekątnej:
10,1"
Rezolucja:
1024(RGB)×576, WSVGA 116PPI
Otwarcie ramki:
225,72 (szer.) × 128,28 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
235 (szer.) × 143 (wys.) × 5,2 (gł.) mm
Tryb wyświetlania:
TN, normalnie biały, przepuszczalny
Czas odpowiedzi:
2/6 (Typ.) (Tr/Td)
Zastosowanie:
Netbook PC / Cyfrowa ramka na zdjęcia / Przenośny odtwarzacz DVD
Interfejs sygnału:
Złącze LVDS (1 kanał, 6 bitów), 30 pinów
Opis produktu
HSD101PFW1-A03Panel LCDSzczegóły produktu:
HannStarLCDEkran HSD101PFW1-A03
Marka paneli HannStar
Model P/N HSD101PFW1-A03
Rozmiar przekątny 10.1"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1024 ((RGB) × 576, WSVGA 116PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm
Otwarcie bezelu 225.72 ((W) × 128.28 ((H) mm
Wielkość zarysu 235 ((W) × 143 ((H) × 5.2 ((D) mm
Powierzchnia Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H)
Jasność 200 cd/m2 (typ.)
Wskaźnik kontrastu 5001 (typowy) (TM)
Kąt widzenia 45/45/15/35 (typ) ((CR≥10)
Tryb wyświetlania TN, zazwyczaj biały, nadający
Czas reakcji 2/6 (typ.) ((Tr/Td)
Wyświetlanie kolorów 262K 50% NTSC
Rodzaj światła 24 sztuk WLED, 10K godzin, z LED Driver
Częstotliwość 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Zastosowanie Netbook PC / cyfrowa ramka zdjęciowa / przenośny odtwarzacz DVD
Interfejs sygnału LVDS (1 ch, 6 bitów), 30 pinów
Napięcie wejściowe 3.3V (typ.)
Środowisko Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
HSD101PFW1-A03 Wyświetlacz LCD Polityka obsługi klienta:
1- Szybkie przetwarzanie zamówień:
2- Sprawdzone adresy zamówienia:
Aby zapewnić płynny proces dostawy, wysyłamy wyłącznie do potwierdzonych adresów zamówienia.
3Śledzenie i wsparcie wysyłki:
4Szybka dostawa z dostępnych magazynów:
HSD101PFW1-A03Panel LCD Przesyłka i paczka:
HSD101PFW1-A03 ekran lcd 10,1 cala tft panel lcd 1024*576 30 pinów moduł ekranu lcd 0
Informacje dotyczące wysyłki ekranu LCD HSD101PFW1-A03:
Zapewnienie jakości:
Szybka wysyłka:
Po potwierdzeniu płatności natychmiast wchodzimy w akcję.
Adres wysyłki:
Czasy wysyłki:
Informacje gwarancyjne dotyczące wyświetlacza LCD HSD101PFW1-A03
1. 12 miesięczna gwarancja:
2/ Szybkie wsparcie klienta:
HSD101PFW1-A03Panel LCDCzęsto zadawane pytania:
A: Tak, możemy. Proszę poinformować nas przed wysyłką.
P: Możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościHSD101PFW1-A03?
A: Oczywiście!Jeśli złożysz duże zamówienie, damy Ci zniżkę.
P: Czy mogę zapłacić moje zamówienieHSD101PFW1-A03Za pomocą karty kredytowej?
A: Tak!możesz użyć karty kredytowej za pośrednictwem konta Paypal.
P: Jak mogę prześledzić mój porządekHSD101PFW1-A03?
Odpowiedź: damy Ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić zamówienie z strony internetowej.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%