10.1 cala 1024*576 40 pin TFT LCD Panel Display HSD101PFW1-A01
Nazwa marki: HannStar
Numer modelu: HSD101PFW1-A01
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nazwa modelu:
HSD101PFW1-A01
Rozmiar przekątnej:
10,1"
Rezolucja:
1024(RGB)×576, WSVGA 116PPI
Aktywny obszar:
222,72 (szer.) × 125,28 (wys.) mm
Otwarcie ramki:
225,72 (szer.) × 128,28 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
235 (szer.) × 143 (wys.) × 5,2 (gł.) mm
Tryb wyświetlania:
TN, normalnie biały, przepuszczalny
Czas odpowiedzi:
2/6 (Typ.) (Tr/Td)
Zastosowanie:
Netbook PC / Cyfrowa ramka na zdjęcia / Przenośny odtwarzacz DVD
Interfejs sygnału:
Złącze LVDS (1 kanał, 6 bitów), 40 pinów
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
HSD101PFW1-A01Panel LCDSzczegóły produktu:
HannStarLCDEkran HSD101PFW1-A01
Marka paneli HannStar
Model P/N HSD101PFW1-A01
Rozmiar przekątny 10.1"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1024 ((RGB) × 576, WSVGA 116PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm
Otwarcie bezelu 225.72 ((W) × 128.28 ((H) mm
Wielkość zarysu 235 ((W) × 143 ((H) × 5.2 ((D) mm
Powierzchnia Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H)
Jasność 200 cd/m2 (typ.)
Wskaźnik kontrastu 5001 (typowy) (TM)
Kąt widzenia 45/45/15/35 (typ) ((CR≥10)
Tryb wyświetlania TN, zazwyczaj biały, nadający
Najlepszy widok na O szóstej
Czas reakcji 2/6 (typ.) ((Tr/Td)
Wyświetlanie kolorów 262K 50% NTSC
Rodzaj światła 27 sztuk WLED, 10K godzin, z LED Driver
Częstotliwość 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Zastosowanie Netbook PC / cyfrowa ramka zdjęciowa / przenośny odtwarzacz DVD
Interfejs sygnału LVDS (1 ch, 6 bitów), 40 pinów
Napięcie wejściowe 3.3V (typ.)
Środowisko Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
Informacje dotyczące płatności i wysyłki dla ekranu LCD HSD101PFW1-A01
Bezpieczne sposoby płatności:
Światowy transport morski:
Jesteśmy dumni z naszej zdolności do wysyłki naszych produktów do klientów na całym świecie.
Japonia
Tajlandia
Rosja
Ukraina
Zjednoczone Królestwo
Brazylia
HSD101PFW1-A01Panel LCD Przesyłka i paczka:
10.1 cala 1024*576 40 pin TFT LCD Panel Display HSD101PFW1-A01 0
Informacje dotyczące wysyłki ekranu LCD HSD101PFW1-A01:
Zapewnienie jakości:
Koszty wysyłki i podatki:
Termin dostawy:
Warunki produktu:
Należy pamiętać, że wiele oryginalnych ekranów LCD zostało wycofanych z produkcji.
HSD101PFW1-A01Panel LCDCzęsto zadawane pytania:
P: Jak długa jest gwarancja?
O: Oferujemy 90 dni gwarancji.
P: Możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościHSD101PFW1-A01?
A: Oczywiście!Jeśli złożysz duże zamówienie, damy Ci zniżkę.
P: Jeśli złożę zamówienie teraz, kiedy dostarczycie towary zHSD101PFW1-A01 ?
A: Zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-3 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Jak dokonać płatnościHSD101PFW1-A01?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
HSD101PFW1-A01 Informacje o kontakcie na ekranie LCD:
Czas reakcji obsługi klienta:
Godziny pracy:
Nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty.
Sprawdź wiadomości e-mail i wiadomości:
Złotowe zamówienia mile widziane:
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%