10.1 cala ekran LCD HSD101PFW1-A00
Nazwa marki: HannStar
Numer modelu: HSD101PFW1-A00
Chiny
Nazwa modelu:
HSD101PFW1-A00
Rozmiar przekątnej:
10,1"
Rezolucja:
1024(RGB)×576, WSVGA 116PPI
Aktywny obszar:
222,72 (szer.) × 125,28 (wys.) mm
Otwarcie ramki:
225,72 (szer.) × 128,28 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
235 (szer.) × 143 (wys.) × 5,2 (gł.) mm
Czas odpowiedzi:
2/6 (Typ.) (Tr/Td)
Rodzaj lampy:
WLED, 10 000 godzin, ze sterownikiem LED
Zastosowanie:
Netbook PC / Cyfrowa ramka na zdjęcia / Przenośny odtwarzacz DVD
Interfejs sygnału:
Złącze LVDS (1 kanał, 6 bitów), 40 pinów
Opis produktu
HSD101PFW1-A00Panel LCDSzczegóły produktu:
HannStarLCDEkran HSD101PFW1-A00
Marka paneli HannStar
Model P/N HSD101PFW1-A00
Rozmiar przekątny 10.1"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1024 ((RGB) × 576, WSVGA 116PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm
Otwarcie bezelu 225.72 ((W) × 128.28 ((H) mm
Wielkość zarysu 235 ((W) × 143 ((H) × 5.2 ((D) mm
Powierzchnia Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H)
Jasność 200 cd/m2 (typ.)
Wskaźnik kontrastu 5001 (typowy) (TM)
Kąt widzenia 45/45/15/35 (typ) ((CR≥10)
Tryb wyświetlania TN, zazwyczaj biały, nadający
Najlepszy widok na O szóstej
Czas reakcji 2/6 (typ.) ((Tr/Td)
Wyświetlanie kolorów 262K 50% NTSC
Rodzaj światła WLED, 10K godzin, z LED Driver
Częstotliwość 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Zastosowanie Netbook PC / cyfrowa ramka zdjęciowa / przenośny odtwarzacz DVD
Interfejs sygnału LVDS (1 ch, 6 bitów), 40 pinów
Napięcie wejściowe 3.3V (typ.)
Środowisko Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
Ważne informacje dotyczące wyświetlacza LCD HSD101PFW1-A00:
Kompatybilność kabli: Chcemy zapewnić Państwu bezproblemowe korzystanie z zakupu.
Konieczne jest sprawdzenie oryginalnych przewodów.
HSD101PFW1-A00Panel LCD Przesyłka i paczka:
10.1 cala ekran LCD HSD101PFW1-A00 0
Szacowany czas dostawy dla wyświetlacza LCD HSD101PFW1-A00:
Rozumiemy, że czas dostawy jest kluczowym czynnikiem przy rozważaniu zakupu.
HSD101PFW1-A00Panel LCDCzęsto zadawane pytania:
P: Czy akceptujesz zamówienia na próbkiHSD101PFW1-A00?
O: Oczywiście! Zamówienie na próbki jest mile widziane!
P: Możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościHSD101PFW1-A00?
A: Oczywiście!Jeśli złożysz duże zamówienie, damy Ci zniżkę.
P: Jak dokonać płatnościHSD101PFW1-A00?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
Informacje kontaktowe dla wyświetlacza LCD HSD101PFW1-A00:
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%