| Numer modelu: | HSD100IXN1-A10 |
HSD100IXN1-A10 ekran LCD 10,0 cala panel LCD
HSD100IXN1-A10Panel LCDSzczegóły produktu:
| HannStarLCDEkran HSD100IXN1-A10 | |
|---|---|
| Marka paneli | HannStar |
| Model P/N | HSD100IXN1-A10 |
| Rozmiar przekątny | 10.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1024 ((RGB) × 768, XGA 128PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 202.752 ((W) × 152.064 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 205.8 ((W) × 155.1 ((H) mm |
| Oryginalny Dim. | 215.5 ((W) × 166,5 ((H) × 7,9 ((D) mm |
| Leczenie | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 250 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 6001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | O szóstej |
| Czas reakcji | 2.4/5.6 ((Typ.) ((Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 75/75/60/70 (typ) |
| Tryb działania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Wsparcie koloru | 262K 60% NTSC |
| Źródło światła | WLED [3S11P], 20K godzin, bez kierowcy |
| Waga | 330 g (typ.) |
| Zaprojektowane do: | Cyfrowa ramka fotograficzna |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | TTL (1 ch, 6 bitów) 60 pinów |
| Zasilanie | 3.3/9.48/17/-7V (typ.) ((VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C |