10.0 cala LCD Moduł HSD100IXN1 1024*768 Odpowiedni panel ekranu LCD do cyfrowej ramki fotograficznej
Nazwa marki: HannStar
Numer modelu: HSD100IXN1-A00
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nazwa modelu:
HSD100IXN1-A00
Rozmiar przekątnej:
10,0"
Rezolucja:
1024(RGB)×768, XGA 128PPI
Aktywny obszar:
202,752 (szer.) × 152,064 (wys.) mm
Otwarcie ramki:
205,8 (szer.) × 155,1 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
215,5 (szer.) × 166,5 (wys.) × 7,9 (gł.) mm
Czas odpowiedzi:
2,4/5,6 (typ.) (Tr/Td)
Waga panelu:
330g (typ.)
Aplikacja:
Cyfrowa ramka na zdjęcia
Interfejs sygnału:
TTL (1 ch, 6 bitów), 60 pinów
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
HSD100IXN1-A00Panel LCDSzczegóły produktu:
HannStarLCDEkran HSD100IXN1-A00
Marka paneliHannStar
Model P/NHSD100IXN1-A00
Rozmiar przekątny10.0"
Rodzaj panelia-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie1024 ((RGB) × 768, XGA 128PPI
Format pikseliWyróżnienie:
Obszar aktywny202.752 ((W) × 152.064 ((H) mm
Otwarcie bezelu205.8 ((W) × 155.1 ((H) mm
Wielkość zarysu215.5 ((W) × 166,5 ((H) × 7,9 ((D) mm
PowierzchniaPowierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H)
Jasność250 cd/m2 (typ.)
Wskaźnik kontrastu6001 (typowy) (TM)
Kąt widzenia75/75/60/70 (typ)
Tryb wyświetlaniaTN, zazwyczaj biały, nadający
Najlepszy widok naO szóstej
Czas reakcji2.4/5.6 ((Typ.) ((Tr/Td)
Wyświetlanie kolorów262K
Rodzaj światła3S11P WLED, 20K godzin, bez kierowcy
Częstotliwość60 Hz
Ekran dotykowyBez
Waga paneli330 g (typ.)
ZastosowanieCyfrowa ramka fotograficzna
Interfejs sygnałuTTL (1 ch, 6 bitów), 60 pinów
Napięcie wejściowe3.3/9.48/17/-7V (typ.) ((VCC/AVDD/VGH/VGL)
ŚrodowiskoTemperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C
Szczegóły dostawy ekranu LCD HSD100IXN1-A00:
Opcje płatności:
Termin płatności:
Wnioski specjalne:
HSD100IXN1-A00Panel LCD Przesyłka i paczka:
HSD100IXN1-A00 Ekran LCD:
LTL przewoźnik towarów o nadmiarze:
Opcje przyspieszonej wysyłki:
Jeśli potrzebujesz szybszej dostawy, oferujemy usługę Next Day i Second Day Air za dodatkową opłatą.
Międzynarodowe żeglugi:
Przewoźnicy żeglugi:
Wypłata płatnej stawki krajowej:
Polityka gwarancji ekranu LCD HSD100IXN1-A00:
Okres gwarancji:
Okres gwarancji ekranu LCD HSD100IXN1-A00 wynosi 60 dni od daty zakupu.
Poziom gwarancji:
Wymiana lub zwrot:
Proces zwrotu:
Należy przestrzegać naszych zasad zwrotu, aby zapewnić płynne i skuteczne zwroty.
Nasze zobowiązanie:
HSD100IXN1-A00Panel LCDCzęsto zadawane pytania:
P: Jak długa jest gwarancja?
O: Oferujemy 90 dni gwarancji.
P: Czy mogę zapłacić moje zamówienieHSD100IXN1-A00Za pomocą karty kredytowej?
A: Tak!możesz użyć karty kredytowej za pośrednictwem konta Paypal.
P: Jeśli złożę zamówienie teraz, kiedy dostarczycie towary zHSD100IXN1-A00?
A: Zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-3 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Jak długo będę otrzymywał towary?HSD100IXN1-A00?
O: Ogólnie rzecz biorąc, DHL/FEDEX/UPS/TNT dostarczy Ci to w ciągu 3-8 dni.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%