| Numer modelu: | HSD096MS11-B00 |
HannStar 9,6 cala 800*600 HSD096MS11-B00 Ekran LCD
HSD096MS11-B00Panel LCDSzczegóły produktu:
| HannStarLCDEkran HSD096MS11-B00 | |
|---|---|
| Marka paneli | HannStar |
| Model P/N | HSD096MS11-B00 |
| Rozmiar przekątny | 9.6" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 800 ((RGB) × 600, SVGA 104PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 194.4 ((W) × 145.8 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 197.4 ((W) ×148.8 ((H) mm |
| Oryginalny Dim. | 224 ((H) × 169,2 ((V) × 9,3 ((D) mm |
| Leczenie | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 350 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 4501 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | O szóstej |
| Czas reakcji | 16 (typ.) ((Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/45/50 (typ) |
| Tryb działania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Wsparcie koloru | 262K |
| Źródło światła | CCFL [2 sztuk], 40K godzin, W/O Driver |
| Waga | 350 g (typ.) |
| Zaprojektowane do: | Cyfrowa ramka zdjęciowa / przenośny odtwarzacz DVD |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (1 ch, 6 bitów), 20 pinów |
| Zasilanie | 3.3V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |