HSD096MS11-A oryginalny 9,6-calowy 800*600 TFT panel ekranu LCD dla Hannstar
Nazwa marki: HannStar
Numer modelu: HSD096MS11-A
Nazwa modelu:
HSD096MS11-A
Rozmiar przekątnej:
9,6"
Rezolucja:
800(RGB)×600, SVGA 104PPI
Aktywny obszar:
194,4 (szer.) × 145,8 (wys.) mm
Otwarcie ramki:
197,4 (szer.) × 148,8 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
224 (szer.) × 169,2 (wys.) × 9,3 (gł.) mm
Jasność:
350 cd/m² (typowo)
Waga:
420g (typ.)
Używany do:
Cyfrowa ramka na zdjęcia / przenośny odtwarzacz DVD
Interfejs sygnału:
Złącze LVDS (1 kanał, 6 bitów), 20 pinów
Opis produktu
HSD096MS11-APanel LCDSzczegóły produktu:
HannStarLCDEkran HSD096MS11-A
Marka paneli HannStar
Model P/N HSD096MS11-A
Rozmiar przekątny 9.6"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 800 ((RGB) × 600, SVGA 104PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 194.4 ((W) × 145.8 ((H) mm
Otwarcie bezelu 197.4 ((W) ×148.8 ((H) mm
Wielkość zarysu 224 ((W) × 169,2 ((H) × 9,3 ((D) mm
Powierzchnia Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H)
Jasność 350 cd/m2 (typ.)
Wskaźnik kontrastu 4001 (typowy) (TM)
Kąt widzenia 70/70/45/50 (typ)
Tryb wyświetlania TN, zazwyczaj biały, nadający
Najlepszy widok na O szóstej
Czas reakcji 25 (typ.) ((Tr+Td)
Wyświetlanie kolorów 262K 70% NTSC
Rodzaj światła 2 PC CCFL, 30K godzin, bez kierowcy
Częstotliwość 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Waga 420 g (typ.)
Zastosowanie Cyfrowa ramka zdjęciowa / przenośny odtwarzacz DVD
Interfejs sygnału LVDS (1 ch, 6 bitów), 20 pinów
Napięcie wejściowe 3.3V (typ.)
Środowisko Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
HSD096MS11-A Opis ekranu LCD:
HSD096MS11-APanel LCD Przesyłka i paczka:
HSD096MS11-A oryginalny 9,6-calowy 800*600 TFT panel ekranu LCD dla Hannstar 0
HSD096MS11-A Ekran LCD Czas dostawy:
Po złożeniu zamówienia rozpoczniemy jego przetwarzanie w ciągu najbliższych 3 dni.
Zapewnienie na ekran LCD HSD096MS11-A
HSD096MS11-APanel LCDCzęsto zadawane pytania:
A: Tak, możemy. Proszę poinformować nas przed wysyłką.
P: Możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościHSD096MS11-A ?
A: Oczywiście!Jeśli złożysz duże zamówienie, damy Ci zniżkę.
P: Czy mogę zapłacić moje zamówienieHSD096MS11-A Za pomocą karty kredytowej?
A: Tak!możesz użyć karty kredytowej za pośrednictwem konta Paypal.
P: Czy akceptujesz zamówienia na próbkiHSD096MS11-A ?
O: Oczywiście! Zamówienie na próbki jest mile widziane!
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%