7,0-calowy wyświetlacz TFT LCD HSD070I651-F00-0299 480 * 234 Ekran LCD
Nazwa marki: HannStar
Numer modelu: HSD070I651-F00-0299
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nazwa modelu:
HSD070I651-F00-0299
Rozmiar przekątnej:
7,0"
Rezolucja:
480 (RGB) × 234 76 PPI
Aktywny obszar:
154,08 (szer.) × 86,58 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
162,6 (szer.) × 96,6 (wys.) × 1,43 (gł.) mm
Współczynnik kontrastu:
500:1 (typowo) (TM)
Głębokość szkła:
0,50+0,50 mm
Układ scalony sterownika:
COG Wbudowane 2 układy źródłowe + 1 układ bramki
Aplikacja:
Cyfrowa ramka na zdjęcia / przenośny odtwarzacz DVD / wideodomofon
Interfejs sygnału:
TFT Specyficzny analogowy RGB, 26 pinów FPC
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Podkreślić:
7
0-calowy wyświetlacz TFT LCD
ekran LCD HSD070I651-F00-0299
Opis produktu
7.0 calowy wyświetlacz TFT LCD G104VN01 V1 480*234 ekran LCD
HSD070I651-F00-0299Panel LCDSzczegóły Produktu :
HannStarLCDEkran HSD070I651-F00-0299
Marka panelu HannStar
Nr modelu HSD070I651-F00-0299
Rozmiar przekątnej 7,0"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, CELL , FOG
Rezolucja 480 (RGB) × 234 76 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Aktywny obszar 154,08 (szer.) × 86,58 (wys.) mm
Rozmiar konturu 162,6 (szer.) × 96,6 (wys.) × 1,43 (gł.) mm
Jasność 0 cd/m²
Współczynnik kontrastu 500:1 (typowo) (TM)
Kąt widzenia 70/70/65/65 (typowo) (CR≥10)
Tryb wyświetlania TN, normalnie biały, przepuszczalny
Najlepszy widok na Godzina szósta
Czas odpowiedzi 5/20 (Typ.) (Tr/Td)
Głębokość szkła 0,50+0,50 mm
Przepuszczalność 8,91% (typowo) (z polaryzatorem)
Wyświetl kolory Pełny kolor 49% NTSC
Typ lampy Nie B/L
Ekran dotykowy Bez
Układ scalony sterownika COG Wbudowane 2 układy źródłowe + 1 układ bramki
Aplikacja Cyfrowa ramka na zdjęcia / przenośny odtwarzacz DVD / wideodomofon
Interfejs sygnału TFT Specyficzny analogowy RGB, 26 pinów FPC
Napięcie wejściowe 3,3/5/15/-10 V (typowe) (VCC/AVDD/VGH/VGL)
Środowisko Temp. pracy: -20 ~ 70 °C;Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C
HSD070I651-F00-0299 Płatność za ekran LCD:
Alipay
PayPal
WesternUnion
TT (przelew telegraficzny, znany również jako przelew bankowy)
HSD070I651-F00-0299Panel LCDWysyłka i opakowanie:
7,0-calowy wyświetlacz TFT LCD HSD070I651-F00-0299 480 * 234 Ekran LCD 0
Szczegóły pakowania ekranu LCD HSD070I651-F00-0299:
Informacje o pakowaniu:
Opakowanie zewnętrzne: wytrzymały karton
Opakowanie wewnętrzne: pianka ochronna
HSD070I651-F00-0299 Polityka zwrotów ekranów LCD:
HSD070I651-F00-0299Panel LCDCzęsto zadawane pytania:
P: jak długo otrzymam moje towaryHSD070I651-F00-0299 ?
Odp.: ogólnie rzecz biorąc, zajmie ci to 3-8 dni przez DHL/FEDEX/UPS/TNT.
O: Tak, możemy.pls poinformuj nas przed wysyłką.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościHSD070I651-F00-0299 ?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
Q: Czy mogę zapłacić za zamówienie zHSD070I651-F00-0299 za pomocą karty kredytowej?
Odp.: tak! możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem konta PayPal.
Wyświetlacz LCD HSD070I651-F00-0299 Skontaktuj się z nami:
Informacje kontaktowe: +86 13352789927
Preferowana metoda kontaktu: darian@yongs-hk.com
Adres e-mail: darian@yongs-hk.com
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%