HSD070I651-A00-0299 Wyświetlacz LCD 7,0 cala 480 * 234 Do przenośnego odtwarzacza DVD
Nazwa marki: HannStar
Numer modelu: HSD070I651-A00-0299
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Original packaging/conventional packaging box
Warunki płatności: T/T, Western Union
Szczegółowe informacje
Place of Origin:
China
Nazwa modelu:
HSD070I651-A00-0299
Rozmiar przekątnej:
7,0"
Rezolucja:
480 (RGB) × 234 76 PPI
Aktywny obszar:
154,08 (szer.) × 86,58 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
162,6 (szer.) × 96,6 (wys.) × 1,69 (gł.) mm
Powierzchnia:
Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H)
Współczynnik kontrastu:
500:1 (typowo) (TM)
Układ scalony sterownika:
COG Wbudowane 3 układy źródłowe + 1 układ bramkowy
Waga panelu:
55,4/58,4 g (typ./maks.)
Aplikacja:
Cyfrowa ramka na zdjęcia / przenośny odtwarzacz DVD
Supply Ability:
100000 Unit/Units per Month
Podkreślić:
HSD070I651-A00-0299
ekran LCD odtwarzacza DVD
ekran LCD 7
Opis produktu
7.0 calowy 480*234 HSD070I651-A00-0299 wyświetlacz lcd do przenośnego odtwarzacza DVD
HSD070I651-A00-0299Szczegóły Produktu :
HannStarLCDEkran HSD070I651-A00-0299
Marka panelu HannStar
Nr modelu HSD070I651-A00-0299
Rozmiar przekątnej 7,0"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, CELL , FOG
Rezolucja 480 (RGB) × 234 76 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Aktywny obszar 154,08 (szer.) × 86,58 (wys.) mm
Rozmiar konturu 162,6 (szer.) × 96,6 (wys.) × 1,69 (gł.) mm
Powierzchnia Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H)
Jasność 0 cd/m²
Współczynnik kontrastu 500:1 (typowo) (TM)
Kąt widzenia 60/60/40/60 (typowo) (CR≥10)
Tryb wyświetlania TN, normalnie biały, przepuszczalny
Najlepszy widok na Godzina szósta
Czas odpowiedzi 5/20 (Typ.) (Tr/Td)
Głębokość szkła 0,63+0,63 mm
Przepuszczalność 9,0% (typowo) (z polaryzatorem)
Wyświetl kolory Pełny kolor
Typ lampy Nie B/L
Częstotliwość 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Układ scalony sterownika COG Wbudowane 3 układy źródłowe + 1 układ bramki
Waga panelu 55,4/58,4 g (typ./maks.)
Aplikacja Cyfrowa ramka na zdjęcia / przenośny odtwarzacz DVD
Interfejs sygnału TFT Specyficzny analogowy RGB, 26 pinów FPC
Napięcie wejściowe 3,3/5/15/-10 V (typowe) (VCC/AVDD/VGH/VGL)
Środowisko Temp. pracy: -10 ~ 60 °C;Temperatura przechowywania: -20 ~ 70 °C
HSD070I651-A00-0299 Płatności za przedmiot:
Dla Twojej wygody oferujemy wiele opcji płatności:
HSD070I651-A00-0299Wysyłka i opakowanie:
HSD070I651-A00-0299 Wyświetlacz LCD 7,0 cala 480 * 234 Do przenośnego odtwarzacza DVD 0
HSD070I651-A00-0299 ciepłe przypomnienie:
HSD070I651-A00-0299 Polityka zwrotów:
HSD070I651-A00-0299Często zadawane pytania:
P: Jak długo trwa gwarancjaHSD070I651-A00-0299 ?
Odp.: 90 dni gwarancji.
Q: Jak mogę prześledzić moje lubz HannStar HSD070I651-A00-0299?
Odp.: podamy ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić swoje zamówienie ze strony internetowej.
Q: Jeśli zamówięHSD070I651-A00-0299teraz, kiedy wyślesz towar?
Odp.: zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
Q: Czy przyjmujesz przykładowe zamówienia naHSD070I651-A00-0299?
Odp .: Oczywiście! Przykładowe zamówienie jest mile widziane!
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%