5,0-calowy moduł wyświetlacza LCD 800 * 480 Ekran TFT LCD HSD050IDW1-A30
Nazwa marki: HannStar
Numer modelu: HSD050IDW1-A30
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nazwa modelu:
HSD050IDW1-A30
Rozmiar przekątnej:
5,0"
Rezolucja:
800 (RGB) × 480, WVGA 188 PPI
Aktywny obszar:
108 (szer.) × 64,8 (wys.) mm
Otwarcie ramki:
110,6 (szer.) × 67,4 (wys.) mm
Wym. konturu:
118,5 × 77,55 × 3,7 (wys. × szer. × gł.)
Powierzchnia:
Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H)
Podświetlenie:
7S2P WLED, 10 000 godzin, bez sterownika
Masa:
66,0 g (typowo)
Używany do:
Wyświetlacz samochodowy / przenośna nawigacja / MID UMPC / MP3 PMP / gry
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Podkreślić:
5
0-calowy moduł wyświetlacza LCD
HSD050IDW1-A30 Ekran TFT LCD
Opis produktu
HSD050IDW1-A30Szczegóły Produktu :
HannStarLCDEkran HSD050IDW1-A30
Marka panelu HannStar
Nr modelu HSD050IDW1-A30
Rozmiar przekątnej 5,0"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 800 (RGB) × 480, WVGA 188 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Aktywny obszar 108 (szer.) × 64,8 (wys.) mm
Otwarcie ramki 110,6 (szer.) × 67,4 (wys.) mm
Zarys (mm) 118,5 × 77,55 × 3,7 (wys. × szer. × głęb.)
Leczenie Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H)
Luminancja 400 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 600 : 1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia 75/75/60/70 (typowo) (CR≥10)
Odpowiedź 2/6 (Typ.) (Tr/Td) ms
Dobry widok na Godzina szósta
Tryb pracy TN, normalnie biały, przepuszczalny
Głębia koloru 16,2 mln
Podświetlenie 7S2P WLED, 10 000 godzin, bez sterownika
Masa 66,0 g (typowo)
Używany do Wyświetlacz samochodowy / przenośna nawigacja / MID UMPC / MP3 PMP / gry
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Typ sygnału TTL (1 kanał, 8 bitów), 40 pinów FPC
Napięcie zasilające 3,3 V (typowe)
Specyfikacja HSD050IDW1-A30:
Stan: 100% nowy
Cechy HSD050IDW1-A30:
HSD050IDW1-A30 Uwaga:
HSD050IDW1-A30Wysyłka i opakowanie:
5,0-calowy moduł wyświetlacza LCD 800 * 480 Ekran TFT LCD HSD050IDW1-A30 0
HSD050IDW1-A30 Gwarancja i polityka zwrotów:
HSD050IDW1-A30Często zadawane pytania:
P: jak długo otrzymam moje towaryHSD050IDW1-A30 ?
Odp.: ogólnie rzecz biorąc, zajmie ci to 3-8 dni przez DHL/FEDEX/UPS/TNT.
Q: Jeśli złożę zamówienie teraz, kiedy wyślesz towarHSD050IDW1-A30 ?
Odp.: zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościHSD050IDW1-A30 ?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
Q: Czy mogę zapłacić za zamówienie zHSD050IDW1-A30za pomocą karty kredytowej?
Odp.: tak! możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem konta PayPal.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%