5,0-calowy 800 * 480 HSD050IDW1-A10 Panel LCD Samochodowy ekran LCD
Nazwa marki: HannStar
Numer modelu: HSD050IDW1-A10
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nazwa modelu:
HSD050IDW1-A10
Rozmiar przekątnej:
5,0"
Rezolucja:
800 (RGB) × 480, WVGA 188 PPI
Aktywny obszar:
108 (szer.) × 64,8 (wys.) mm
Otwarcie ramki:
110,6 (szer.) × 67,4 (wys.) mm
Wym. konturu:
118,5 (szer.) × 77,55 (wys.) × 3,7 (gł.) mm
Powierzchnia:
Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H)
Kąt widzenia:
75/75/60/70 (typowo) (CR≥10)
Waga:
66 g (standardowo)
Aplikacja:
Wyświetlacz samochodowy / przenośna nawigacja / MID UMPC / MP3 PMP / gry
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Podkreślić:
HSD050IDW1-A10
HSD050IDW1-A10 Panel LCD
800*480 samochodowy wyświetlacz LCD
Opis produktu
5,0-calowy 800 * 480 HSD050IDW1-A10 Panel LCD Wyświetlacz samochodowy Lcd
HSD050IDW1-A10Szczegóły Produktu :
HannStarLCDEkran HSD050IDW1-A10
Marka panelu HannStar
Nr modelu HSD050IDW1-A10
Rozmiar przekątnej 5,0"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 800 (RGB) × 480, WVGA 188 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Aktywny obszar 108 (szer.) × 64,8 (wys.) mm
Otwarcie ramki 110,6 (szer.) × 67,4 (wys.) mm
Rozmiar konturu 118,5 (szer.) × 77,55 (wys.) × 3,7 (gł.) mm
Powierzchnia Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H)
Jasność 400 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 600:1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia 75/75/60/70 (typowo) (CR≥10)
Tryb wyświetlania TN, normalnie biały, przepuszczalny
Najlepszy widok na Godzina szósta
Czas odpowiedzi 2/6 (Typ.) (Tr/Td)
Wyświetl kolory 16,2 mln
Typ lampy 7S2P WLED, 10 000 godzin, bez sterownika
Częstotliwość 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Waga 66 g (standardowo)
Aplikacja Wyświetlacz samochodowy / przenośna nawigacja / MID UMPC / MP3 PMP / gry
Interfejs sygnału TTL (1 kanał, 8 bitów), 40 pinów FPC
Napięcie wejściowe 3,3 V (typowe)
HSD050IDW1-A10 O tym:
HSD050IDW1-A10Wysyłka i opakowanie:
5,0-calowy 800 * 480 HSD050IDW1-A10 Panel LCD Samochodowy ekran LCD 0
HSD050IDW1-A10 Informacje o wysyłce:
HSD050IDW1-A10 Polityka zwrotów:
Wada lub uszkodzenie produktu:
Utrzymanie produktu w oryginalnym stanie:
Odpowiedzialność kupującego za wysyłkę zwrotną:
Kontakt z obsługą klienta:
HSD050IDW1-A10Często zadawane pytania:
P: Jak długo trwa gwarancjaHSD050IDW1-A10 ?
Odp.: 90 dni gwarancji.
Q: Czy akceptujesz przykładowe zamówieniers za HannStar HSD050IDW1-A10?
Odp .: Oczywiście! Przykładowe zamówienie jest mile widziane!
Q: Czy mogę zapłacić za towarHSD050IDW1-A10 kartą kredytową ?
Odp.: tak! możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem konta PayPal.
P: Jak wysyłacie moje towaryHSD050IDW1-A10?
Odp.: możemy wysyłać na cały świat. Za pośrednictwem DHL, UPS, Fedex i EMS.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%