HannStar HSD050IDW1-A00 5-calowy panel LCD RGB 800*480 WVGA 188PPI
Nazwa marki: HannStar
Numer modelu: HSD050IDW1-A00
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nazwa modelu:
HSD050IDW1-A00
Rozmiar przekątnej:
5,0"
Rezolucja:
800 (RGB) × 480, WVGA 188 PPI
Aktywny obszar:
108 (szer.) × 64,8 (wys.) mm
Otwarcie ramki:
110,6 (szer.) × 67,4 (wys.) mm
Wym. konturu:
118,5 (szer.) × 77,55 (wys.) × 3,7 (gł.) mm
Powierzchnia:
Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H)
Kąt widzenia:
75/75/60/70 (typowo) (CR≥10)
Waga:
66,0 g (typowo)
Aplikacja:
Wyświetlacz samochodowy / przenośna nawigacja / MID UMPC / MP3 PMP / gry
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Podkreślić:
Panel LCD HSD050IDW1-A00
antyodblaskowy 5-calowy panel LCD
5-calowy panel LCD WVGA
Opis produktu
Panel LCD HannStar HSD050IDW1-A00 5.0 cala 800 (RGB) * 480 wyświetlacz LCD
HSD050IDW1-A00Szczegóły Produktu :
HannStarLCDEkran HSD050IDW1-A00
Marka paneluHannStar
Nr modeluHSD050IDW1-A00
Rozmiar przekątnej5,0"
Typ panelua-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja800 (RGB) × 480, WVGA 188 PPI
Format pikseliPionowy pasek RGB
Aktywny obszar108 (szer.) × 64,8 (wys.) mm
Otwarcie ramki110,6 (szer.) × 67,4 (wys.) mm
Rozmiar konturu118,5 (szer.) × 77,55 (wys.) × 3,7 (gł.) mm
PowierzchniaPrzeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H)
Jasność400 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu600:1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia75/75/60/70 (typowo) (CR≥10)
Tryb wyświetlaniaTN, normalnie biały, przepuszczalny
Najlepszy widok naGodzina szósta
Czas odpowiedzi2/6 (Typ.) (Tr/Td)
Wyświetl kolory16,2 mln
Typ lampy7S2P WLED, 10 000 godzin, bez sterownika
Częstotliwość60 Hz
Ekran dotykowyBez
Waga66,0 g (typowo)
AplikacjaWyświetlacz samochodowy / przenośna nawigacja / MID UMPC / MP3 PMP / gry
Interfejs sygnałuTTL (1 kanał, 8 bitów), 40 pinów FPC
Napięcie wejściowe3,3 V (typowe)
HSD050IDW1-A00 Płatność:
HSD050IDW1-A00Wysyłka i opakowanie:
HannStar HSD050IDW1-A00 5-calowy panel LCD RGB 800*480 WVGA 188PPI 0
HSD050IDW1-A00 Wysyłka:
HSD050IDW1-A00Często zadawane pytania:
Q: Czy przyjmujecie przykładowe zamówieniaHSD050IDW1 ?
Odp .: Oczywiście! Przykładowe zamówienie jest mile widziane!
Q: Czy możesz zadeklarować moje zamówienieHSD050IDW1do niższej ceny w fakturze handlowej dla cła ?
O: Tak, możemy.pls poinformuj nas przed wysyłką.
Q: Jak mogę prześledzić moje zamówienieHSD050IDW1?
Odp.: podamy ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić swoje zamówienie ze strony internetowej.
P: jak długo otrzymam moje towaryHSD050IDW1?
Odp.: ogólnie rzecz biorąc, zajmie ci to 3-8 dni przez DHL/FEDEX/UPS/TNT.
HSD050IDW1-A00 Skontaktuj się z nami:
Drogi Kliencie,
Kontakt z nami jest prosty!Oto sposoby na kontakt:
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%