AT050TN30 Wyświetlacz LCD 5,0 cali RGB 480×272 WQVGA 109PPI
Nazwa marki: Chimei Innolux
Numer modelu: AT050TN30
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nazwa modelu:
AT050TN30
Rozmiar przekątnej:
5,0"
Rezolucja:
480 (RGB) × 272, WQVGA 109 PPI
Aktywny obszar:
110,88 (szer.) × 62,832 (wys.) mm
Wym. konturu:
117,7 (wys.) × 72,8 (szer.) × 1,43 (gł.) mm
Leczenie:
Przeciwodblaskowy
Współczynnik kontrastu:
500:1 (typowo) (TM)
Czas odpowiedzi:
10/15 (Typ.) (Tr/Td)
Waga:
25,0g
Zaprojektowany dla:
Przenośna nawigacja / MP3 PMP
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Podkreślić:
Wyświetlacz LCD WQVGA
Wyświetlacz LCD AT050TN30
AT050TN30
Opis produktu
5.0 cal 480*272 Rozdzielczość AT050TN30 Wyświetlacz LCD
AT050TN30Szczegóły Produktu :
EKRAN LCD Chimei Innolux AT050TN30
Producent Chimei Innolux
Nr modelu AT050TN30
Rozmiar przekątnej 5,0"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, CELL , FOG
Rezolucja 480 (RGB) × 272, WQVGA 109 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Aktywny obszar 110,88 (szer.) × 62,832 (wys.) mm
Wym. konturu 117,7 (wys.) × 72,8 (szer.) × 1,43 (gł.) mm
Leczenie Przeciwodblaskowy
Luminancja 0 cd/m²
Współczynnik kontrastu 500:1 (typowo) (TM)
Wyświetl kierunek Godzina szósta
Czas odpowiedzi 10/15 (Typ.) (Tr/Td)
Kąt widzenia 70/70/50/70 (typowo) (CR≥10)
Tryb pracy TN, normalnie biały, przepuszczalny
0,50+0,50 mm 0,50+0,50 mm
Przepuszczalność 4,66% (typowo) (z polaryzatorem)
Kolor wsparcia 16,7 mln 50% NTSC
Źródło światła Nie B/L
Waga 25,0g
Zaprojektowany dla Przenośna nawigacja / MP3 PMP
Panel dotykowy Bez
Typ interfejsu Równoległe RGB (1 kanał, 8 bitów), 40 pinów FPC
Zasilacz 3,3 V (typowe)
Środowisko Temperatura robocza: -20 ~ 70 °C;Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C
AT050TN30 Wysyłka:
AT050TN30 przypomnienie:
AT050TN30Wysyłka i opakowanie:
AT050TN30 Wyświetlacz LCD 5,0 cali RGB 480×272 WQVGA 109PPI 0
Często zadawane pytania dotyczące AT050TN30:
Q: Czy przyjmujecie przykładowe zamówieniaAT050TN30 ?
Odp .: Oczywiście! Przykładowe zamówienie jest mile widziane!
Q: Czy możesz zadeklarować moje zamówienieAT050TN30do niższej ceny w fakturze handlowej dla cła ?
O: Tak, możemy.pls poinformuj nas przed wysyłką.
Q: Jak dokonać płatnościAT050TN30 ?
Odp.: akceptujemy T/T, Paypal, western union.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościAT050TN30 ?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
AT050TN30 Skontaktuj się z nami:
Nasze godziny pracy są od poniedziałku do piątku.Pamiętaj o tym, oczekując od nas odpowiedzi.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%