HSD103JPW2-E21 Panel wyświetlacza TFT LCD do wyświetlaczy samochodowych
Nazwa marki: HannStar
Numer modelu: HSD103JPW2-E21
Nazwa modelu:
HSD103JPW2-E21
Rozmiar przekątnej:
10,3"
Rezolucja:
1920 (RGB) × 720 200 PPI
Aktywny obszar:
243,648 (szer.) × 91,368 (wys.) mm
Otwarcie ramki:
246,7 (szer.) × 94,4 (wys.) mm
Wym. konturu:
260 (wys.) × 110 (szer.) × 10,6 (gł.) mm
Luminancja:
1385 cd/m² (typowo)
Czas odpowiedzi:
25 (maks.) (Tr+Td)
Waga:
281 g (standardowo)
Zaprojektowany dla:
Zewnętrzny wyświetlacz o wysokiej jasności / samochodowy
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Podkreślić:
Panel wyświetlacza TFT LCD
wyświetlacz samochodowy Panel wyświetlacza LCD
moduł HSD103JPW2-E21 TFT LCD
Opis produktu
HSD103JPW2-E21 Moduł ekranu TFT LCD do wyświetlaczy samochodowych
HSD103JPW2-E21Szczegóły Produktu :
HannStarLCDEkran HSD103JPW2-E21
Marka panelu HannStar
Nr modelu HSD103JPW2-E21
Rozmiar przekątnej 10,3"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 1920 (RGB) × 720 200 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Aktywny obszar 243,648 (szer.) × 91,368 (wys.) mm
Otwarcie ramki 246,7 (szer.) × 94,4 (wys.) mm
Wym. konturu 260 (wys.) × 110 (szer.) × 10,6 (gł.) mm
Leczenie Twarda powłoka (3H)
Luminancja 1385 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 1000:1 (Min.) (TM)
Wyświetl kierunek Symetria
Czas odpowiedzi 25 (maks.) (Tr+Td)
Kąt widzenia 85/85/85/85 (typowo) (CR≥10)
Tryb pracy IPS Pro, zwykle czarny, przepuszczalny
Kolor wsparcia 16,7 mln 89% NTSC
Źródło światła WLED [4 ciągi], 20 000 godzin, bez sterownika
Waga 281 g (standardowo)
Zaprojektowany dla Zewnętrzny wyświetlacz o wysokiej jasności / samochodowy
Częstotliwość wyświetlania klatek 60 Hz
Panel dotykowy Bez
Typ interfejsu LVDS (2 kanały, 8 bitów), 60 pinów FPC
Zasilacz 3,3 V (typowe)
HSD103JPW2-E21 UWAGA:
HSD103JPW2-E21 Płatność:
HSD103JPW2-E21Wysyłka i opakowanie:
HSD103JPW2-E21 Panel wyświetlacza TFT LCD do wyświetlaczy samochodowych 0
HSD103JPW2-E21 Wysyłka:
Wszystkie produkty są w magazynie i zostaną wysłane w ciągu 3 dni po otrzymaniu płatności.
HSD103JPW2-E21Często zadawane pytania:
P: jak długo otrzymam moje towaryHSD103JPW2-E21 ?
Odp.: ogólnie rzecz biorąc, zajmie ci to 3-8 dni przez DHL/FEDEX/UPS/TNT.
P: Jak długo trwa gwarancja?
Odp .: Oferujemy 90 dni gwarancji.
Q: Jeśli złożę zamówienie teraz, kiedy wyślesz towarHSD103JPW2-E21 ?
Odp.: zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
Q: Czy mogę zapłacić za zamówienie zHSD103JPW2-E21za pomocą karty kredytowej?
Odp.: tak! możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem konta PayPal.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%