HSD103JPW2-F11 10,3-calowy moduł wyświetlacza LCD 1920 * 720 Panel LCD
Nazwa marki: HannStar
Numer modelu: HSD103JPW2-F11
Nazwa modelu:
HSD103JPW2-F11
Rozmiar przekątnej:
10,3"
Rezolucja:
1920 (RGB) × 720 200 PPI
Aktywny obszar:
243,648 (szer.) × 91,368 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
259,8 × 111,1 (wys. × szer. × gł.)
Jasność:
1000 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
1500:1 (Typ.) (TM)
Podświetlenie:
9S4P WLED, 30 000 godzin, bez sterownika
Masa:
330g (typ.)
Używany do:
Zewnętrzny wyświetlacz o wysokiej jasności / samochodowy
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Podkreślić:
Zewnętrzny moduł wyświetlacza LCD
HSD103JPW2-F11 Moduł wyświetlacza LCD
HSD103JPW2-F11 Panel wyświetlacza LCD
Opis produktu
HSD103JPW2-F11Szczegóły Produktu :
HannStarLCDEkran HSD103JPW2-F11
Marka panelu HannStar
Nr modelu HSD103JPW2-F11
Rozmiar przekątnej 10,3"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 1920 (RGB) × 720 200 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Aktywny obszar 243,648 (szer.) × 91,368 (wys.) mm
Zarys (mm) 259,8 × 111,1 (wys. × szer. × gł.)
Leczenie Twarda powłoka
Luminancja 1000 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 1500 : 1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia 85/85/85/85 (typowo) (CR≥10)
Odpowiedź 35 (maks.) (Tr+Td) ms
Dobry widok na Symetria
Tryb pracy IPS Pro, zwykle czarny, przepuszczalny
Głębia koloru 16,7 mln 75% NTSC
Podświetlenie 9S4P WLED, 30 000 godzin, bez sterownika
Masa 330g (typ.)
Używany do Zewnętrzny wyświetlacz o wysokiej jasności / samochodowy
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Typ sygnału LVDS (2 kanały, 8 bitów), 50-pinowe złącze
Napięcie zasilające 3,3 V (typowe)
HSD103JPW2-F11 Płatność:
HSD103JPW2-F11Wysyłka i opakowanie:
HSD103JPW2-F11 10,3-calowy moduł wyświetlacza LCD 1920 * 720 Panel LCD 0
HSD103JPW2-F11 ciepłe przypomnienie:
HSD103JPW2-F11 GWARANCJA I ZWROT:
HSD103JPW2-F11Często zadawane pytania:
Q: Czy przyjmujecie przykładowe zamówieniaHSD103JPW2-F11?
Odp .: Oczywiście! Przykładowe zamówienie jest mile widziane!
Q: Jak mogę prześledzić moje zamówienieHSD103JPW2-F11?
Odp.: podamy ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić swoje zamówienie ze strony internetowej.
P: Jak długo trwa gwarancja?
Odp .: Oferujemy 90 dni gwarancji.
Q: Jak dokonać płatnościHSD103JPW2-F11?
Odp.: akceptujemy T/T, Paypal, western union.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%