TM050RDH03-41 Ekran TFT-LCD 5,0 cala 800 * 480 40-pinowy wyświetlacz panelu RGB
Nazwa marki: TIANMA
Numer modelu: TM050RDH03-41
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nazwa modelu:
TM050RDH03-41
Rozmiar przekątnej:
5,0"
Rezolucja:
800 (RGB) × 480 (WVGA) 188 PPI
Aktywny obszar:
108 × 64,8 (wys. × szer.)
Wym. konturu:
120,7 × 75,8 × 3,1 (wys. × szer. × głęb.)
Luminancja:
250 cd/m² (typ.)
Czas odpowiedzi:
20 (Typ.) (Tr+Td) ms
Kąt widzenia:
70/70/50/70 (typowo) (CR≥10)
Kolor wsparcia:
16,7 mln 50% NTSC
Zaprojektowany dla:
Przemysłowa przenośna nawigacja MID UMPC MP3 PMP
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Podkreślić:
RGB LCD Screen Display Panel
40pin LCD Screen Display Panel
TM050RDH03-41 TFT LCD Screen
Opis produktu
TM050RDH03-41Szczegóły Produktu :
WYŚWIETLACZ LCD TIANMA TM050RDH03-41
Producent TIANMA
Nazwa modelu TM050RDH03-41
Rozmiar ekranu 5,0 cala
Typ ekranu LCM, a-Si TFT-LCD
Liczba pikseli 800 (RGB) × 480 (WVGA) 188 PPI
Układ Pionowy pasek RGB
Obszar aktywny (mm) 108 × 64,8 (wys. × szer.)
Zarys (mm) 120,7 × 75,8 × 3,1 (wys. × szer. × głęb.)
Obszar ramki (mm) 111,1 × 67,9 (wys. × szer.)
Leczenie Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H)
Luminancja 250 cd/m² (typ.)
Współczynnik kontrastu 600 : 1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia 70/70/50/70 (typowo) (CR≥10)
Odpowiedź 20 (Typ.) (Tr+Td) ms
Dobry widok na godzina 12
Tryb pracy TN, normalnie biały, przepuszczalny
Głębia koloru 16,7 mln 50% NTSC
Podświetlenie 7S2P WLED, 20 000 godzin, bez sterownika
Masa 57,0 g (typowo)
Używany do Przemysłowa przenośna nawigacja MID UMPC MP3 PMP
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Typ sygnału Równoległe RGB (1 kanał, 8 bitów), 40 pinów FPC
Napięcie zasilające 3,3 V (typowe)
Maks.Oceny Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C
TM050RDH03-41 Zasady obsługi klienta:
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, prosimy o kontakt
1: zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
TM050RDH03-41 Płatność:
TM050RDH03-41 Pakowanie:
TM050RDH03-41Często zadawane pytania:
Q: Czy mogę zapłacić za towarTM050RDH03-41By karta kredytowa?
Odp.: tak! możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem konta PayPal.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościTM050RDH03-41?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
Q: Czy przyjmujesz przykładowe zamówienia naTM050RDH03-41?
Odp .: Oczywiście! Przykładowe zamówienie jest mile widziane!
Q: Jak dokonać płatności zaTM050RDH03-41?
Odp.: akceptujemy T/T, Paypal, western union.
TM050RDH03-41Wysyłka i opakowanie:
TM050RDH03-41 Ekran TFT-LCD 5,0 cala 800 * 480 40-pinowy wyświetlacz panelu RGB 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%