Panel wyświetlacza TFT LCD o przekątnej 6,2 cala HSD062KDW1-E10
Nazwa marki: HannStar
Numer modelu: HSD062KDW1-E10
Nazwa modelu:
HSD062KDW1-E10
Rozmiar przekątnej:
6,2"
Rezolucja:
800 (RGB) × 480, WVGA 150 PPI
Aktywny obszar:
137,52 (szer.) × 77,232 (wys.) mm
Wym. konturu:
155,2 (szer.) × 90,2 (wys.) mm
Współczynnik kontrastu:
600:1 (typ.) (TM)
Czas odpowiedzi:
2/6 (Typ.) (Tr/Td)
Tryb pracy:
TN, normalnie biały, przepuszczalny
Źródło światła:
WLED
Zaprojektowany dla:
Wyświetlacz samochodowy
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Podkreślić:
Panel wyświetlacza TFT LCD
6
2-calowy panel wyświetlacza LCD
Opis produktu
HSD062KDW1-E10Szczegóły Produktu :
HannStarLCDEkran HSD062KDW1-E10
Marka panelu HannStar
Nr modelu HSD062KDW1-E10
Rozmiar przekątnej 6,2"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 800 (RGB) × 480, WVGA 150 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Aktywny obszar 137,52 (szer.) × 77,232 (wys.) mm
Wym. konturu 155,2 (szer.) × 90,2 (wys.) mm
Leczenie Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H)
Luminancja 1100 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 600:1 (typ.) (TM)
Czas odpowiedzi 2/6 (typ.) (Tr/Td)
Kąt widzenia 75/75/70/70 (typowo) (CR≥10)
Tryb pracy TN, normalnie biały, przepuszczalny
Kolor wsparcia 262K/16,2M 50% NTSC
Źródło światła WLED
Zaprojektowany dla Wyświetlacz samochodowy
Częstotliwość wyświetlania klatek 60 Hz
Panel dotykowy Bez
Typ interfejsu TTL (1 kanał, 6/8-bitowy), 60 pinów FPC
Środowisko Temperatura robocza: -20 ~ 80 °C;Temperatura przechowywania: -30 ~ 85 °C
HSD062KDW1-E10 płatność:
Wstęp:
PayPal:
Western Union:
Przelew bankowy:
Płatność platformy ALI:
Wniosek:
HSD062KDW1-E10Wysyłka i opakowanie:
Panel wyświetlacza TFT LCD o przekątnej 6,2 cala HSD062KDW1-E10 0
Wstęp:
Fracht lotniczy:
Spedycja morska:
Transport drogowy:
Transport kolejowy:
Wniosek:
HSD062KDW1-E10Często zadawane pytania:
P: Jak długo trwa gwarancjaHSD062KDW1-E10?
Odp.: 90 dni gwarancji.
Q: Jak mogę prześledzić moje ordee zHannStar HSD062KDW1-E10?
Odp.: podamy ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić swoje zamówienie ze strony internetowej.
Q: Czy mogę zapłacić za towarHSD062KDW1-E10kartą kredytową ?
Odp.: tak! możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem konta PayPal.
P: Jak wysyłasz moją maźdsHannStarHSD062KDW1-E10?
Odp.: możemy wysyłać na cały świat. Za pośrednictwem DHL, UPS, Fedex i EMS.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%