HSD050JDW2-F00 Panel ekranu LCD do wyświetlaczy samochodowych
Nazwa marki: HannStar
Numer modelu: HSD050JDW2-F00
Nazwa modelu:
HSD050JDW2-F00
Rozmiar przekątnej:
5,0"
108 (szer.) × 64,8 (wys.) mm
Zarys (mm):
120,6 (szer.) × 80 (wys.)
Tryb wyświetlania:
IPS, zwykle czarny, przepuszczalny
Czas odpowiedzi:
22/8 (maks.) (Tr+Td)
Wyświetl kolory:
16,7 mln 70% NTSC
Waga panelu:
105/110g (typ./maks.)
Aplikacja:
Wyświetlacz samochodowy
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Podkreślić:
Wyświetlacz samochodowy Panel ekranu LCD
Panel ekranu LCD WVGA 188PPI
Panel wyświetlacza LCD HSD050JDW2-F00
Opis produktu
HSD050JDW2-F00Szczegóły Produktu :
HannStarLCDEkran HSD050JDW2-F00
Marka panelu HannStar
Nr modelu HSD050JDW2-F00
Rozmiar przekątnej 5,0"
Rozmiar konturu 120,6 (szer.) × 80 (wys.) mm
Powierzchnia Przeciwodblaskowy
Jasność 1300 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 800:1 (Min.) (TM)
Tryb wyświetlania IPS, zwykle czarny, przepuszczalny
Najlepszy widok na Symetria
Czas odpowiedzi 22/8 (maks.) (Tr+Td)
Wyświetl kolory 16,7 mln 70% NTSC
Typ lampy WLED, 10 000 godzin, bez sterownika
Częstotliwość 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Waga panelu 105/110g (typ./maks.)
Aplikacja Wyświetlacz samochodowy
Interfejs sygnału TTL (1 kanał, 8 bitów)
Napięcie wejściowe 3,3 V (typowe)
Środowisko Temp. pracy: -30 ~ 85 °C;Temperatura przechowywania: -40 ~ 90 °C
Zasady obsługi klienta HSD050JDW2-F00:
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, prosimy o kontakt
1: zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
HSD050JDW2-F00Wysyłka i opakowanie:
HSD050JDW2-F00 Panel ekranu LCD do wyświetlaczy samochodowych 0
HSD050JDW2-F00 Wysyłka:
1. Wysyłka na cały świat.
2. Zamówienia zostaną zrealizowane w ciągu 3 dni roboczych po potwierdzeniu płatności.
3. Główni partnerzy ekspresowi: DHL, Fedex, UPS, EMS.
4. Nie ponosimy odpowiedzialności za dodatkowe podatki lub cła.
HSD050JDW2-F00 Zwrot i wymiana:
1. Jeśli otrzymane produkty nie są uszkodzone sztucznie, prosimy o poinformowanie nas w ciągu 3 dni.
2. Produkty powinny być zwracane w oryginalnym opakowaniu iw miarę możliwości w dobrym stanie.
HSD050JDW2-F00Często zadawane pytania:
P: Jak długo trwa gwarancjaHSD050JDW2-F00 ?
Odp.: 90 dni gwarancji.
Q: Jak mogę śledzić moje zamówieniezHannStar HSD050JDW2-F00?
Odp.: podamy ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić swoje zamówienie ze strony internetowej.
Q: Czy mogę zapłacić za towarHSD050JDW2-F00kartą kredytową ?
Odp.: tak! możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem konta PayPal.
P: Jak wysyłacie moje towaryHSD050JDW2-F00 ?
Odp.: możemy wysyłać na cały świat. Za pośrednictwem DHL, UPS, Fedex i EMS.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%