19-calowy 1280 * 1024 86PPI LQ190E1LW61 Panele modułu wyświetlacza TFT LCD
Nazwa marki: SHARP
Numer modelu: LQ190E1LW61
Nazwa modelu:
LQ190E1LW61
Rozmiar przekątnej:
19,0"
Rezolucja:
1280(RGB)×1024SXGA 86PPI
Aktywny obszar:
376,32 (wys.) × 301,056 (szer.) mm
Zarys (mm):
396 (wys.) × 323,6 (szer.) × 12 (gł.) mm
Luminancja:
470 (typ.) (cd/m²)
Współczynnik kontrastu:
1500 : 1 (Min.) (TM)
Kąt widzenia:
85/85/85/85 (min.) (CR≥10)
Liczba kolorów:
16,7 mln, 90% NTSC
Używany do:
Hazard
Opis produktu
LQ190E1LW61Szczegóły Produktu :
EKRAN LCD SHARP LQ190E1LW61
Marka OSTRY
Nazwa modelu LQ190E1LW61
Rozmiar przekątnej 19,0 cala
Typ ekranu LCM, a-Si TFT-LCD
Rezolucja 1280(RGB)×1024SXGA 86PPI
Konfiguracja pikseli Pionowy pasek RGB
Rozmiar wyświetlacza 376,32 (wys.) × 301,056 (szer.) mm
Zarys (mm) 396 (wys.) × 323,6 (szer.) × 12 (gł.) mm
Leczenie Powłoka przeciwodblaskowa (zamglenie 3%), twarda powłoka (2H)
Jasność 470 (typ.)
Kontrast 1500 : 1 (typ.) [Transmisja]
Tryb optyczny ASV, normalnie czarny, odblaskowy
Kąt widzenia 85/85/85/85 (min.) (CR≥10)
Czas odpowiedzi 35 (Typ.) (Tr+Td) ms
Liczba kolorów 16,7 mln, 90% NTSC
Rodzaj podświetlenia WLED, 50 000 godzin, ze sterownikiem LED
Waga panelu 1,30 kg (maks.)
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Funkcja dotykowa Nie dotykać
Używany do Hazard
Typ sygnału LVDS (2 kanały, 8 bitów), 30 pinów, złącze
Napięcie zasilania 5,0 V (typowe)
Maksymalna ocena Podczas pracy: 0 ~ 60°C;Przechowywanie: -25 ~ 60 °C
LQ190E1LW61 Zasady obsługi klienta:
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, prosimy o kontakt
1: zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
LQ190E1LW61 Pakiet zawiera:
1 szt panel lcd
LQ190E1LW61Wysyłka
Panel zostanie w 100% sprawdzony i przetestowany przed wysyłką.
Kupujący jest odpowiedzialny za opłatę celną.
LQ190E1LW61 Zwrot i zwrot pieniędzy:
Proszę przeczytać opis przedmiotu i dokładnie sprawdzić zdjęcia przed licytacją.
Często zadawane pytania dotyczące LQ190E1LW61:
Q: Jak mogę prześledzić moje zamówienieLQ190E1LW61 ?
Odp.: podamy ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić swoje zamówienie ze strony internetowej.
P: jak długo otrzymam moje towaryLQ190E1LW61?
Odp.: ogólnie rzecz biorąc, zajmie ci to 3-8 dni przez DHL/FEDEX/UPS/TNT.
Q: Jak dokonać płatnościLQ190E1LW61 ?
Odp.: akceptujemy T/T, Paypal, western union.
Q: Czy mogę zapłacić za zamówienie zLQ190E1LW61 za pomocą karty kredytowej?
Odp.: tak! możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem konta PayPal.
LQ190E1LW61Wysyłka i opakowanie:
19-calowy 1280 * 1024 86PPI LQ190E1LW61 Panele modułu wyświetlacza TFT LCD 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%