1920*1080 moduł ekranu lcd 15.6 calowy panel lcd LQ156D1JW31
Nazwa marki: SHARP
Numer modelu: LQ156M1JW31
Nazwa modelu:
LQ156M1JW31
Rozmiar przekątnej:
15,6"
Rezolucja:
1920 (RGB) × 1080 FHD 141 PPI
Aktywny obszar:
344,16 (szer.) × 193,59 (wys.) mm
Zarys (mm):
351,9 (wys.) × 220,2 (szer.) × 2,8 (gł.) mm
Luminancja:
400 (typowo) (cd/m²)
Współczynnik kontrastu:
1000: 1 (Min.) (TM)
Kąt widzenia:
89/89/89/89 (typowo) (CR≥10)
czas reakcji:
30 (Typ.) (Tr+Td)
Używany do:
Przemysłowy
Opis produktu
LQ156M1JW31Szczegóły Produktu :
EKRAN LCD SHARP LQ156M1JW31
Marka OSTRY
Nazwa modelu LQ156M1JW31
Rozmiar przekątnej 15,6 cala
Typ ekranu TFT-LCD TFT, LCM
Rezolucja 1920 (RGB) × 1080 FHD 141 PPI
Konfiguracja pikseli Pionowy pasek RGB
Rozmiar wyświetlacza 344,16 (szer.) × 193,59 (wys.) mm
Wym. konturu 351,9 (wys.) × 220,2 (szer.) × 2,8 (gł.) mm
Leczenie Powłoka przeciwodblaskowa (zamglenie 25%), twarda powłoka (3H)
Jasność 400 (typowo)
kontrast 1000:1 (typ.)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typowo) (CR≥10)
Tryb pracy Nowy tryb2, normalnie czarny, przepuszczalny
Liczba kolorów 16,7 mln, 71% NTSC
Czas reakcji 30 (Typ.) (Tr+Td)
Rodzaj podświetlenia WLED, 15 000 godzin, ze sterownikiem LED
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Styl formularza Wąski (płaski PCBA, T≤3,2 mm)
Funkcja dotykowa Nie dotykać
Zaprojektowany dla Gry na laptopie
Sygnał eDP (2 tory) , eDP1.3 , HBR1 (2.7G/linia) , złącze 30-pinowe
Zasilacz 3,3 V (typowe)
Środowisko Podczas pracy: 0 ~ 50°C;Przechowywanie: -25 ~ 60 °C
LQ156M1JW31 Zasady obsługi klienta:
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, prosimy o kontakt
1: zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
LQ156M1JW31 Płatność:
1. Akceptujemy PayPal
2. Wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez nasz bezpieczny procesor płatności PayPal.
3. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z płatnością, skontaktuj się z nami.
LQ156M1JW31 Ciepłe przypomnienie:
LQ156M1JW31 opis:
Nr 1: Informacje o płatności
Akceptujemy usługę Escrow.
Nr 2: o opłatach celnych i opłatach manipulacyjnych:
Za wszystkie zamówienia klientów nie pobieramy opłaty manipulacyjnej, nawet za 1 szt. części.
Nr 3: Informacje o wysyłce:
Wysyłamy twoje produkty w ciągu 1-5 dni roboczych po rozliczeniu płatności.
Często zadawane pytania dotyczące LQ156M1JW31:
Q: Czy mogę zapłacić za towarLQ156M1JW31 kartą kredytową ?
Odp.: tak! możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem konta PayPal.
P: Jak wysyłasz moje dobroSOSTRYLQ156M1JW31 ?
Odp.: możemy wysyłać na cały świat. Za pośrednictwem DHL, UPS, Fedex i EMS.
P: Czy jesteś manufakturą lub firmą handlową?
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilości LQ156M1JW31 ?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
LQ156M1JW31Wysyłka i opakowanie:
1920*1080 moduł ekranu lcd 15.6 calowy panel lcd LQ156D1JW31 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%