15-calowy 1024 * 768 przemysłowy ekran TFT LCD Panel modułu wyświetlacza LQ150X1LX91
Nazwa marki: SHARP
Numer modelu: LQ150X1LX91
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nazwa modelu:
LQ150X1LX91
Rozmiar przekątnej:
15,0"
Rezolucja:
1024(RGB)*768[XGA] 85PPI
Aktywny obszar:
304,128 * 228,096 mm (wys.*pion.)
Zarys (mm):
326,5 * 253,5 * 10,1 mm (wys.*pion.*gł.)
Luminancja:
300 (typowo) (cd/m²)
Współczynnik kontrastu:
1500 : 1 (Min.) (TM)
Kąt widzenia:
85/85/85/85 (typowo) (CR≥10)
czas reakcji:
35 (Typ.) (Tr+Td)
Używany do:
Przemysłowy
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
LQ150X1LX91Szczegóły Produktu :
EKRAN LCD SHARP LQ150X1LX91
Marka OSTRY
Nazwa modelu LQ150X1LX91
Rozmiar przekątnej 15,0 cala
Typ ekranu LCM, a-Si TFT-LCD
Rezolucja 1024 (RGB) × 768 [XGA] 85 PPI
Konfiguracja pikseli Pionowy pasek RGB
Rozmiar wyświetlacza 304,128 × 228,096 mm (wys. × szer.)
Otwarcie ramki 307,4 × 231,3 mm (wys. × szer.)
Rozmiar konturu 326,5 × 253,5 × 10,1 mm (wys. × szer. × gł.)
Powierzchnia Powłoka przeciwodblaskowa (zamglenie 3%), twarda powłoka (3H)
Jasność 300 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 1500:1 (typ.)
Kąt widzenia 85/85/85/85 (typowo) (CR≥10)
Tryb wyświetlania ASV, normalnie czarny, przepuszczalny
Liczba kolorów 262K/16,2M, 70% NTSC
Czas reakcji 35 (Typ.) (Tr+Td)
Rodzaj podświetlenia WLED, 30 000 godzin, ze sterownikiem LED
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Aplikacja Przemysłowy
Funkcja dotykowa Nie dotykać
Waga panelu 1,11 kg (maks.)
Interfejs sygnału LVDS (1 kanał, 8 bitów), terminal, 20 pinów
Napięcie wejściowe 3,3 V (typowe)
Środowisko Temperatura przechowywania: -25 ~ 70 °C Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C
Zasady obsługi klienta LQ150X1LX91:
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, prosimy o kontakt
1: zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
LQ150X1LX91 Płatność:
1. Akceptujemy PayPal
2. Wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez nasz bezpieczny procesor płatności PayPal.
3. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z płatnością, skontaktuj się z nami.
LQ150X1LX91 Ciepłe przypomnienie:
LQ150X1LX91 O opłatach celnych i opłatach manipulacyjnych:
Za wszystkie zamówienia klientów nie pobieramy opłaty manipulacyjnej, nawet za 1 szt. części.
Często zadawane pytania dotyczące LQ150X1LX91:
Q: Czy mogę zapłacić za towarLQ150X1LX91By karta kredytowa?
Odp.: tak! możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem konta PayPal.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościLQ150X1LX91?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
Q: Czy przyjmujesz przykładowe zamówienia naLQ150X1LX91?
Odp .: Oczywiście! Przykładowe zamówienie jest mile widziane!
Q: Jak dokonać płatności zaLQ150X1LX91?
Odp.: akceptujemy T/T, Paypal, western union.
LQ150X1LX91Wysyłka i opakowanie:
15-calowy 1024 * 768 przemysłowy ekran TFT LCD Panel modułu wyświetlacza LQ150X1LX91 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%