Nowy oryginalny 5.0 calowy panel wyświetlacza IPS TFT LCD HSD050JDW2-E00
Nazwa marki: HannStar
Numer modelu: HSD050JDW2-E00
Nazwa modelu:
HSD050JDW2-E00
Rozmiar przekątnej:
5,0"
108 (szer.) × 64,8 (wys.) mm
Zarys (mm):
120,6 (szer.) × 80 (wys.)
Luminancja:
1300 (typowo) (cd/m²)
Współczynnik kontrastu:
800 : 1 (Min.) (TM)
Tryb pracy:
IPS, zwykle czarny, przepuszczalny
Masa:
105/110g (typ./maks.)
Używany do:
Wyświetlacz samochodowy
Opis produktu
HSD050JDW2-E00Szczegóły Produktu :
HannStarLCDEkran HSD050JDW2-E00
Marka panelu HannStar
Nr modelu HSD050JDW2-E00
Rozmiar przekątnej 5,0"
Rozmiar konturu 120,6 (szer.) × 80 (wys.) mm
Powierzchnia Przeciwodblaskowy
Jasność 1300 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 800:1 (Min.) (TM)
Tryb wyświetlania IPS, zwykle czarny, przepuszczalny
Najlepszy widok na Symetria
Czas odpowiedzi 22/8 (maks.) (Tr+Td) ms
Wyświetl kolory 16,7 mln 70% NTSC
Typ lampy WLED, 10 000 godzin, bez sterownika
Częstotliwość 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Waga panelu 105/110g (typ./maks.)
Aplikacja Wyświetlacz samochodowy
Interfejs sygnału LVDS (1 kanał, 8 bitów) + SPI
Napięcie wejściowe 3,3 V (typowe)
Środowisko Temperatura przechowywania: -40 ~ 90 °C Temperatura pracy: -30 ~ 85 °C
HSD050JDW2-E00 Płatność:
1. Akceptujemy PayPal
2. Wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez nasz bezpieczny procesor płatności PayPal.
3. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z płatnością, skontaktuj się z nami.
HSD050JDW2-E00Wysyłka i opakowanie:
Nowy oryginalny 5.0 calowy panel wyświetlacza IPS TFT LCD HSD050JDW2-E00 0
HSD050JDW2-E00 ciepłe przypomnienie:
HSD050JDW2-E00 O opłatach celnych i opłatach manipulacyjnych:
Za wszystkie zamówienia klientów nie pobieramy opłaty manipulacyjnej, nawet za 1 szt. części.
HSD050JDW2-E00Często zadawane pytania:
Q: Czy przyjmujecie przykładowe zamówieniaHSD050JDW2-E00 ?
Odp .: Oczywiście! Przykładowe zamówienie jest mile widziane!
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościHSD050JDW2-E00?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
P: jak długo otrzymam moje towaryHSD050JDW2-E00?
Odp.: ogólnie rzecz biorąc, zajmie ci to 3-8 dni przez DHL/FEDEX/UPS/TNT.
Q: Czy mogę zapłacić za zamówienie zHSD050JDW2-E00za pomocą karty kredytowej?
Odp.: tak! możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem konta PayPal.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%