15,0-calowy panel wyświetlacza LCD 1024*768 Brand New LTM150XH-L01
Nazwa marki: Samsung
Numer modelu: LTM150XH-L01
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nazwa modelu:
LTM150XH-L01
Rozmiar przekątnej:
15,0"
Rezolucja:
1024 (RGB) × 768, XGA 85 PPI
Aktywny obszar:
304,128 (szer.) × 228,096 (wys.) mm
Otwarcie ramki:
307,2 (szer.) × 231,1 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
331,6 (szer.) × 254,8 (wys.) × 13 (gł.) mm
Jasność:
250 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
300:1 (typowo) (TM)
Waga panelu:
1,35 kg (maks.)
Aplikacja:
Monitor stacjonarny
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
LTM150XH-L01Szczegóły Produktu :
SAMSUNGLCDEkran LTM150XH-L01
Marka SAMSUNG
Nr modelu LTM150XH-L01
Rozmiar przekątnej 15,0"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 1024 (RGB) × 768, XGA 85 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Aktywny obszar 304,128 (szer.) × 228,096 (wys.) mm
Otwarcie ramki 307,2 (szer.) × 231,1 (wys.) mm
Rozmiar konturu 331,6 (szer.) × 254,8 (wys.) × 13 (gł.) mm
Powierzchnia Powłoka przeciwodblaskowa (zamglenie 25%), twarda powłoka (3H)
Jasność 250 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 300:1 (typowo) (TM)
Kąt widzenia 70/70/55/65 (typowo) (CR≥10)
Tryb wyświetlania TN, normalnie biały, przepuszczalny
Najlepszy widok na Godzina szósta
Czas odpowiedzi 5/20 (Typ.) (Tr/Td)
Wyświetl kolory 16,2 mln 65% NTSC
Typ lampy 4 szt. CCFL, 35 000 godzin, bez sterownika
Częstotliwość 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Waga panelu 1,35 kg (maks.)
Aplikacja Monitor stacjonarny
Interfejs sygnału LVDS (1 kanał, 8-bitowy), złącze 20-stykowe
Napięcie wejściowe 3,3 V (typowe)
Środowisko Temp. pracy: 0 ~ 50 °C;Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
LTM150XH-L01 Przydatne informacje:
- Zapewniamy szeroką gamę ekranów LCD, ekranów dotykowych, falowników i innych akcesoriów.
- Wiele oryginalnych ekranów LCD zostało wycofanych, sprzedajemy używane w doskonałym stanie.
-Proszę potwierdzić to z nami przed zakupem, jeśli potrzebujesz tylko 100% nowych produktów.
LTM150XH-L01Wysyłka i opakowanie:
15,0-calowy panel wyświetlacza LCD 1024*768 Brand New LTM150XH-L01 0
LTM150XH-L01 O wysyłce:
Przetestujemy je ściśle przed wysyłką.
Wysyłamy go w ciągu 3 dni roboczych po zapłaceniu. Kupujący jest odpowiedzialny za opłatę celną.
LTM150XH-L01 Powrót:
2. Ten produkt jest objęty 60-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.
3. W przypadku wszystkich zwracanych produktów prosimy o kontakt w celu uzyskania adresu zwrotnego.
Często zadawane pytania dotyczące LTM150XH-L01:
Q: Czy mogę zapłacić za towarLTM150XH-L01kartą kredytową ?
Odp.: tak! możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem konta PayPal.
P: Jak wysyłacie mój goszanseSAMSUNGLTM150XH-L01?
O: Tak, możemy.pls poinformuj nas przed wysyłką.
P: Jak długo trwa warradziesiątkiSamsung LTM150XH-L01?
Odp.: 90 dni gwarancji.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%