| Numer modelu: | HSD123JPW2-C00 |
HSD123JPW2-C00 12,3-calowy ekran TFT LCD 1920 * 720 Wyświetlacz LCD do wyświetlaczy samochodowych
HSD123JPW2-C00Szczegóły Produktu :
| HannStarLCDEkran HSD123JPW2-C00 | |
|---|---|
| Marka panelu | HannStar |
| Nr modelu | HSD123JPW2-C00 |
| Rozmiar przekątnej | 12,3" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 1920 (RGB) × 720 167 PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Aktywny obszar | 292,032 (szer.) × 109,512 (wys.) mm |
| Otwarcie ramki | 294,8 (szer.) × 112,1 (wys.) mm |
| Rozmiar konturu | 308,1 (szer.) × 130 (wys.) × 15,6 (gł.) mm |
| Powierzchnia | Przeciwodblaskowy |
| Jasność | 850 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typowo) (CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | IPS Pro, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas odpowiedzi | 14/16 (typ.) (Tr/Td) |
| Wyświetl kolory | 16,7 mln 100% sRGB |
| Typ lampy | 11S4P WLED, 30 000 godzin, bez sterownika |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga panelu | 520g (typ.) |
| Aplikacja | Wyświetlacz samochodowy |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 kanały, 8 bitów), 50-pinowe złącze |
| Napięcie wejściowe | 3,3 V (typowe) |