12,3 cala 1920 * 720 HSD123JPW3-A13 Monitory LCD Części wyświetlacza
Nazwa marki: HannStar
Numer modelu: HSD123JPW3-A13
Nazwa modelu:
HSD123JPW3-A13
Rozmiar przekątnej:
12,3"
Rezolucja:
1920 (RGB) × 720 167 PPI
Aktywny obszar:
292,032 (szer.) × 109,512 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
302 (szer.) × 125,4 (wys.) × 14,2 (gł.) mm
Jasność:
850 cd/m² (typ.)
Współczynnik kontrastu:
1500:1 (Typ.) (TM)
Czas odpowiedzi:
25 (Typ.) (Tr+Td)
Waga panelu:
345/378 g (typ./maks.)
Aplikacja:
Zewnętrzny wyświetlacz o wysokiej jasności / samochodowy
Opis produktu
HSD123JPW3-A13Szczegóły Produktu :
HannStarLCDEkran HSD123JPW3-A13
Marka panelu HannStar
Nr modelu HSD123JPW3-A13
Rozmiar przekątnej 12,3"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 1920 (RGB) × 720 167 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Aktywny obszar 292,032 (szer.) × 109,512 (wys.) mm
Rozmiar konturu 302 (szer.) × 125,4 (wys.) × 14,2 (gł.) mm
Powierzchnia Blask (zamglenie 0%), twarda powłoka
Jasność 850 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 1500:1 (Typ.) (TM)
Kąt widzenia 85/85/85/85 (typowo) (CR≥10)
Tryb wyświetlania IPS Pro, zwykle czarny, przepuszczalny
Najlepszy widok na Symetria
Czas odpowiedzi 25 (Typ.) (Tr+Td)
Wyświetl kolory 16,7 mln 75% NTSC
Typ lampy 11S4P WLED, 30 000 godzin, bez sterownika
Częstotliwość 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Waga panelu 345/378 g (typ./maks.)
Aplikacja Zewnętrzny wyświetlacz o wysokiej jasności / samochodowy
Interfejs sygnału LVDS (2 kanały, 8 bitów), 50-pinowe złącze
Napięcie wejściowe 3,3 V (typowe)
HSD123JPW3-A13 Warunki płatności:
Preferujemy PayPal.I akceptujemy przelew bankowy, Escrow.
HSD123JPW3-A13Wysyłka i opakowanie:
12,3 cala 1920 * 720 HSD123JPW3-A13 Monitory LCD Części wyświetlacza 0
HSD123JPW3-A13 Warunki wysyłki:
3. Wysyłamy go w ciągu jednego dnia przez DHL 1-3 dni dotrze do ciebie!
HSD123JPW3-A13 WARUNKI SPRZEDAŻY:
HSD123JPW3-A13 często zadawane pytania:
P: Jak długo trwa gwarancjaHSD123JPW3-A13?
Odp.: 90 dni gwarancji.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościHSD123JPW3-13?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
Q: Jak mogę prześledzić moje zamówienieHSD123JPW3-A13?
Odp.: podamy ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić swoje zamówienie ze strony internetowej.
Q: Jeśli zamówięHSD123JPW3-A13teraz, kiedy wyślesz towar?
Odp.: zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%