LQ150X1LGN2A 15,0 cala 1024*768 85 PPI TFT LCD dla Sharp
Nazwa marki: SHARP
Numer modelu: LQ150X1LGN2A
Nazwa modelu:
LQ150X1LGN2A
Rozmiar przekątnej:
15,0"
Rezolucja:
1024 (RGB) × 768 [XGA] 85 PPI
Aktywny obszar:
304,128 × 228,096 mm (wys. × szer.)
Rozmiar konturu:
326 (wys.) × 252 (szer.) × 11,5 (gł.) mm
Kąt widzenia:
60/60/45/55 (typowo) (CR≥10)
Luminancja:
260 cd/m² (typ.)
Współczynnik kontrastu:
350:1 (Typ.) (TM)
Liczba kolorów:
16,2 mln, 47% NTSC
czas reakcji:
5/20 (typowo) (Tr+Td) ms
Opis produktu
LQ150X1LGN2ASzczegóły Produktu :
WYŚWIETLACZ LCD SHARP LQ150X1LGN2A
Marka OSTRY
Nazwa modelu LQ150X1LGN2A
Rozmiar przekątnej 15,0 cala
Typ ekranu LCM, a-Si TFT-LCD
Rezolucja 1024 (RGB) × 768 [XGA] 85 PPI
Konfiguracja pikseli Pionowy pasek RGB
Rozmiar wyświetlacza 304,128 (wys.) × 228,096 (pion.) mm
Otwarcie ramki 308,1 (wys.) × 232,1 (szer.) mm
Wym. konturu 326 (wys.) × 252 (szer.) × 11,5 (gł.) mm
Leczenie Matowy (zamglenie 28%), twarda powłoka (3H)
Jasność 260 cd/m² (typowo)
kontrast 350:1 (typ.)
Kąt widzenia 60/60/45/55 (typowo) (CR≥10)
Tryb pracy TN, normalnie biały, przepuszczalny
Liczba kolorów 16,2 mln, 47% NTSC
Czas reakcji 5/20 (typowo) (Tr+Td) ms
Rodzaj podświetlenia CCFL [2 szt.] , 50 tys. godzin, bez sterownika
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Funkcja dotykowa Nie dotykać
Waga 1,10 kg (maks.)
Typ interfejsu Złącze LVDS (1 kanał, 8 bitów) 20 styków
Zasilacz 3,3 V (typowe)
Środowisko Temperatura pracy: 0 ~ 50°C;Temperatura przechowywania: -25 ~ 60 °C
LQ150X1LGN2A proszę zauważyć:
Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek cła lub podatek importowy.
LQ150X1LGN2A Nasza firma:
LQ150X1LGN2AZasady obsługi klienta:
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, prosimy o kontakt
1: zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
LQ150X1LGN2A Przesyłka:
Pomóż śledzić paczkę, dopóki jej nie otrzymasz.
Upewnij się, że dokładnie sprawdziłeś swój adres przed dokonaniem płatności.
online.
Klienci są odpowiedzialni za uiszczenie podatków celnych i ceł w stosownych przypadkach.
(w tym odmowa podpisania), kupujący powinien pozwolić sobie na wszystkie dodatkowe koszty!
LQ150X1LGN2A Nasze zalety:
1: Wszyscy jesteśmy własnymi zapasami, z odpowiednią podażą
2: Jakość produktu osiągnęła serię certyfikacji
Często zadawane pytania dotyczące LQ150X1LGN2A:
Q: Czy możesz przetestowaćLQ150X1LGN2Aprzed wysyłką?
Odp.: oczywiście nasz panel lcd LQ150X1LGN2A został dokładnie przetestowany przed wysyłką.
Q: Jak zamówićLQ150X1LGN2A?
Odp.: akceptujemy T/T, Paypal, western union.
Q: Co się stanie, jeśli panel LCDLQ150X1LGN2Aotrzymane nie może działać?
P: Czy jesteś manufakturą lub firmą handlową?
LQ150X1LGN2AWysyłka i opakowanie:
LQ150X1LGN2A 15,0 cala 1024*768 85 PPI TFT LCD dla Sharp 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%