Panel ekranu LCD 13,3 cala Moduł LCD LQ133M1LW02 1920*1080
Nazwa marki: SHARP
Numer modelu: LQ133M1LW02
Nazwa modelu:
LQ133M1LW02
Rozmiar przekątnej:
13,3"
Rezolucja:
1920 (RGB) × 1080 FHD 166 PPI
Aktywny obszar:
293,76 × 165,24 mm (wys. × szer.)
Rozmiar konturu:
310,6 × 182,2 × 13,1 mm (wys. × szer. × gł.)
Kąt widzenia:
85/85/85/85 (typowo) (CR≥10)
Luminancja:
450 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
600:1 (typ.) (TM)
Liczba kolorów:
16,7 mln 86% NTSC
Używany do:
Przemysłowy
Opis produktu
LQ133M1LW02Szczegóły Produktu :
EKRAN LCD SHARP LQ133M1LW02
Marka OSTRY
Nazwa modelu LQ133M1LW02
Rozmiar przekątnej 13,3 cala
Typ ekranu LCM, a-Si TFT-LCD
Rezolucja 1920 (RGB) × 1080 FHD 166 PPI
Konfiguracja pikseli Pionowy pasek RGB
Rozmiar wyświetlacza 293,76 × 165,24 mm (wys. × szer.)
Rozmiar konturu 310,6 × 182,2 × 13,1 mm (wys. × szer. × gł.)
Powierzchnia Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H)
Jasność 400 cd/m² (typowo)
kontrast 900:1 (typ.)
Kąt widzenia 85/85/85/85 (typowo) (CR≥10)
Tryb wyświetlania Nowy tryb2, normalnie czarny, przepuszczalny
Liczba kolorów 16,7 mln 86% NTSC
Czas reakcji 30 (Typ.) (Tr+Td) ms
Rodzaj podświetlenia WLED , 70 000 godzin , z napędem LED
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Funkcja dotykowa Bez
Waga 710g (maks.)
Aplikacja Hazard
Interfejs sygnału LVDS (2 kanały, 8 bitów), złącze 30-pinowe
Napięcie wejściowe 5,0 V (typowe)
Środowisko Temp. pracy: 0 ~ 80 °C;Temperatura przechowywania: -20 ~ 80 °C
LQ133M1LW02 Nasze zalety:
1: Wszyscy jesteśmy własnymi zapasami, z odpowiednią podażą
2: Jakość produktu osiągnęła serię certyfikacji
LQ133M1LW02 Płatność i wysyłka:
2. Przedmiot zostanie wysłany w ciągu 1-3 dni.
5. Czas dostawy:
--przez DHL, Fedex, UPS: 3-7 dni roboczych
--przez EMS: 7-15 dni roboczych
--Przez pocztę lotniczą lub paczkę: 10-30 dni roboczych (czasami dłużej)
LQ133M1LW02 Zwrot i zwrot:
1. Jeśli przedmiot jest uszkodzony, prosimy o poinformowanie nas w ciągu 3 dni po otrzymaniu.
2. Przedmioty powinny być zwrócone z oryginalnym opakowaniem, jeśli to możliwe.
Często zadawane pytania dotyczące LQ133M1LW02:
P: Jak długo trwa gwarancjaLQ133M1LW02?
Odp.: 90 dni gwarancji.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościLQ133M1LW02?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
Q: Jeśli zamówięLQ133M1LW02teraz, kiedy wyślesz towar?
Odp.: zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
Q: Czy przyjmujesz przykładowe zamówienia naLQ133M1LW02?
Odp .: Oczywiście! Przykładowe zamówienie jest mile widziane!
LQ133M1LW02Wysyłka i opakowanie:
Panel ekranu LCD 13,3 cala Moduł LCD LQ133M1LW02 1920*1080 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%