CCFL 12,1-calowy ekran tft lcd 800 * 600 panel wyświetlacza lcd LQ121S1LG61
Nazwa marki: SHARP
Numer modelu: LQ121S1LG61
Nazwa modelu:
LQ121S1LG61
Rozmiar przekątnej:
12,1"
Rezolucja:
800 (RGB) × 600 SVGA 82 PPI
Aktywny obszar:
246 × 184,5 (wys. × szer.) mm
Otwarcie ramki:
249,0 × 187,5 (wys. × szer.) mm
Zarys (mm):
276 × 209 × 11 (wys. × szer. × gł.) mm
Luminancja:
450 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
600:1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia:
70/70/50/60 (typowo) (CR≥10)
Używany do:
Przemysłowy
Opis produktu
LQ121S1LG61Szczegóły Produktu :
EKRAN LCD SHARP LQ121S1LG61
Rozmiar przekątnej OSTRY
Nazwa modelu LQ121S1LG61
Rozmiar przekątnej 12,1 cala
Typ ekranu LCM, a-Si TFT-LCD
Rezolucja 800 (RGB) × 600 SVGA 82 PPI
Konfiguracja pikseli Pionowy pasek RGB
Rozmiar wyświetlacza 246 × 184,5 (wys. × szer.) mm
Rozmiar konturu 276 × 209 × 11 (wys. × szer. × głęb.) mm
Otwarcie ramki 249,0 × 187,5 (wys. × szer.) mm
Kontrast Matowa, Twarda powłoka (3H)
Jasność 450 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 600:1 (typ.) (przekładnia)
Kąt widzenia 70/70/50/60 (typowo) (CR≥10)
Jasność TN, normalnie biały, przepuszczalny
Liczba kolorów 262K, 45% NTSC
Czas reakcji 10/25 (Typ.) (Tr/Td) ms
Rodzaj podświetlenia 2 szt. CCFL, 50 tys. godzin,
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Funkcja dotykowa Nie dotykać
Zaprojektowany dla Przemysłowy
Waga panelu 800 g (maks.)
Interfejs sygnału 20 pinów LVDS (1 kanał, 6 bitów) , terminal
Napięcie wejściowe 3,3/5,0 V (typowe)
Środowisko Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C Temperatura pracy: -30 ~ 80 °C
LQ121S1LG61 Nasze zalety:
1: Wszyscy jesteśmy własnymi zapasami, z odpowiednią podażą
2: Jakość produktu osiągnęła serię certyfikacji
LQ121S1LG61 O nas:
1. Nasz czas pracy: czas w hongkongu: od poniedziałku do soboty codziennie od 9:00 do 18:00.
LQ121S1LG61 zwrot i zwrot:
1. Jeśli przedmiot jest uszkodzony, prosimy o poinformowanie nas w ciągu 3 dni po otrzymaniu.
2. Przedmioty powinny być zwrócone z oryginalnym opakowaniem, jeśli to możliwe.
Często zadawane pytania dotyczące LQ121S1LG61:
P: Jak wysyłacie moje towaryLLQ121S1LG61 ?
P: Jak długo trwa gwarancjaSHARP LQ121S1LG61 ?
Odp.: 90 dni gwarancji.
Q: Jak mogę prześledzić moje zamówienieLQ121S1LG61 ?
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościLQ121S1LG61?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
LQ121S1LG61Wysyłka i opakowanie:
CCFL 12,1-calowy ekran tft lcd 800 * 600 panel wyświetlacza lcd LQ121S1LG61 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%