| Numer modelu: | HSD123PWW1-A30 |
ORYGINALNY 12.3 calowy HSD123PWW1-A30 DO PANELA WYŚWIETLACZA LCD AUO
HSD123PWW1-A30Szczegóły Produktu :
| HannStarLCDEkran HSD123PWW1-A30 | |
|---|---|
| Marka panelu | HannStar |
| Nr modelu | HSD123PWW1-A30 |
| Rozmiar przekątnej | 12,3" |
| Otwarcie ramki | 294,8 (szer.) × 112,1 (wys.) mm |
| Wym. konturu | 308,1 (wys.) × 130 (szer.) × 15,1 (gł.) mm |
| Leczenie | Przeciwodblaskowy |
| Luminancja | 850 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Wyświetl kierunek | Symetria |
| Czas odpowiedzi | 17/18 (typ.) (Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typowo) (CR≥10) |
| Tryb pracy | IPS Pro, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Kolor wsparcia | 16,7 mln 70% NTSC |
| Źródło światła | WLED [11S4P], 3 tys. godzin, bez sterownika |
| Waga | 520g (typ.) |
| Zaprojektowany dla | Zewnętrzny wyświetlacz o wysokiej jasności / samochodowy |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (2 kanały, 8 bitów), 50-pinowe złącze |
| Zasilacz | 3,3 V (typowe) |