Hannstar HSD070JDW6-A00-0299 RGB 800*480 7.0 calowy ekran modułu IPS TFT LCD
Nazwa marki: HannStar
Numer modelu: HSD070JDW6-A00-0299
Nazwa modelu:
HSD070JDW6-A00-0299
Rozmiar przekątnej:
7,0"
Rezolucja:
800 (RGB) × 480, WVGA 133 PPI
Aktywny obszar:
152,4 (szer.) × 91,44 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
159,7 (szer.) × 101,5 (wys.) × 1,27 (gł.) mm
Powierzchnia:
Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H)
Jasność:
0 cd/m²
Współczynnik kontrastu:
1000:1 (typ.) (TM)
Układ scalony sterownika:
COG Wbudowane 1 źródło + 1 układ bramki
Aplikacja:
Wyświetlacz samochodowy
Opis produktu
Hannstar HSD070JDW6-A00-0299 RGB 800*480 7.0 calowy ekran IPS TFT LCD
HSD070JDW6-A00-0299Szczegóły Produktu :
HannStarLCDEkran HSD070JDW6-A00-0299
Marka panelu HannStar
Nr modelu HSD070JDW6-A00-0299
Rozmiar przekątnej 7,0"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, CELL , FOG
Rezolucja 800 (RGB) × 480, WVGA 133 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Aktywny obszar 152,4 (szer.) × 91,44 (wys.) mm
Wym. konturu 159,7 (szer.) × 101,5 (wys.) × 1,27 (gł.) mm
Leczenie Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H)
Luminancja 0 cd/m²
Współczynnik kontrastu 1000:1 (typ.) (TM)
Wyświetl kierunek Symetria
Czas odpowiedzi 30 (Typ.) (Tr+Td)
Kąt widzenia 85/85/85/85 (typowo) (CR≥10)
Tryb pracy IPS Pro, zwykle czarny, przepuszczalny
Grubość płyty 0,50+0,50 mm
Przepuszczalność 3,8% (typowo) (z polaryzatorem)
Kolor wsparcia 16,7 mln 70% NTSC
Źródło światła Nie B/L
Zaprojektowany dla Wyświetlacz samochodowy
Panel dotykowy Bez
Szczegóły D-IC COG Wbudowane 1 źródło + 1 chip bramki
Typ interfejsu Równoległe RGB (1 kanał, 8-bit) + SPI, 60 pinów FPC
Zasilacz 3,3/12,4/19/-10 V (typowo) (VCC/AVDD/VGH/VGL)
Środowisko Temperatura robocza: -30 ~ 85 °C;Temperatura przechowywania: -40 ~ 95 °C
HSD070JDW6-A00-0299 Cechy:
1. Najwyższej jakości części zamienne do ekranu dotykowego LCD.
2. Rozsądna i konkurencyjna cena.
HSD070JDW6-A00-0299Wysyłka i opakowanie:
Hannstar HSD070JDW6-A00-0299 RGB 800*480 7.0 calowy ekran modułu IPS TFT LCD 0
HSD070JDW6-A00-0299 Czas dostawy ok.:
Stany Zjednoczone / Wielka Brytania / Australia 7-14 dni roboczych.
Kanada 7-25 dni roboczych.
Francja/Hiszpania/Niemcy może zająć 7-20 dni roboczych.
Europa Wschodnia może zająć do 16-30 dni roboczych.
Włochy/Brazylia/Ameryka Południowa może potrwać do 30-50 dni roboczych.
Wysłane przez DHL Express (potrzeba 3-6 dni roboczych, aby dotrzeć)
HSD070JDW6-A00-0299 Powrót:
Wszystkie zwroty muszą być poinformowane przed powrotem.
Zwracane produkty muszą mieć oryginalne opakowanie i być w dobrym stanie.
Koszty dostawy nie podlegają zwrotowi.
HSD070JDW6-A00-0299 często zadawane pytania:
Q: Jak mogę prześledzić moje zamówienieHSD070JDW6-A00-0299?
Odp.: podamy ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić swoje zamówienie ze strony internetowej.
Q: Czy mogę zapłacić za towarHSD070JDW6-A00-0299kartą kredytową ?
Odp.: tak! możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem konta PayPal.
P: jak długo będę otrzymywać moje towaryHSD070JDW6-A00-0299 ?
Odp.: ogólnie rzecz biorąc, zajmie ci to 3-8 dni przez DHL/FEDEX/UPS/TNT.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościHSD070JDW6-A00-0299 ?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%