LQ101R1SX01A Sharp 2560x1600 2K 10.1 calowy ekran lcd laptopa Monitor panel lcd
Nazwa marki: SHARP
Numer modelu: LQ101R1SX01A
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
CHINY
Nazwa modelu:
LQ101R1SX01A
Rozmiar przekątnej:
10,1"
Rezolucja:
2560 (RGB) × 1600 [WQXGA] 299 PPI
Aktywny obszar:
216,96 × 135,6 mm (wys. × szer.)
Wym. konturu:
228 × 148,5 × 4,6 mm (wys. × szer. × głęb.)
Kąt widzenia:
80/80/80/80 (min.) (CR≥10)
Luminancja:
400 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
900:1 (typ.) (TM)
Liczba kolorów:
1,69 kg 16,7 mln, 50% NTSCT Typ.)
Używany do:
Pad i tablet
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
LQ101R1SX01ASzczegóły Produktu :
WYŚWIETLACZ LCD SHARP LQ101R1SX01A
Marka OSTRY
Nazwa modelu LQ101R1SX01A
Rozmiar ekranu 10,1 cala
Typ ekranu TFT-LCD TFT, LCM
Rezolucja 2560 (RGB) × 1600 [WQXGA] 299 PPI
Konfiguracja pikseli Pionowy pasek RGB
Rozmiar wyświetlacza 216,96 × 135,6 mm (wys. × szer.)
Wym. konturu 228 × 148,5 × 4,6 mm (wys. × szer. × gł.)
Leczenie Przezroczysta, twarda powłoka
Luminancja 400 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 900:1 (typ.) (przekładnia)
Kąt widzenia 80/80/80/80 (min.) (CR≥10)
Tryb pracy IPS, zwykle czarny, przepuszczalny
Liczba kolorów 16,7 mln, 50% NTSC
Czas reakcji 25 (Typ.) (Tr/Td) ms
Rodzaj podświetlenia WLED [7S6P], 10 000 godzin, bez sterownika
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Funkcja dotykowa Bez
Zaprojektowany dla Pad i tablet
Waga panelu 151±15g
Typ interfejsu MIPI (2 kanały, 4 linie danych) 50-pinowe złącze
Zasilacz 3,3 V (typowe)
Środowisko Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C Temperatura pracy: -30 ~ 80 °C
LQ101R1SX01AZasady obsługi klienta:
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, prosimy o kontakt
1: zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
LQ101R1SX01AZapłata:
LQ101R1SX01AWysyłka:
LQ101R1SX01ASerwis pogwarancyjny:
1. Obiecujemy zagwarantować towar przez 90 dni, a fracht zwrotny ponosi kupujący.
LQ101R1SX01ACzęsto zadawane pytania:
Q: Czy możesz przetestowaćLQ101R1SX01Aprzed wysyłką?
Odp.: oczywiście nasz panel lcd LQ101R1SX01A został dokładnie przetestowany przed wysyłką.
Q: Jak zamówićLQ101R1SX01A?
Odp.: akceptujemy T/T, Paypal, western union.
Q: Co się stanie, jeśli panel LCDLQ101R1SX01Aotrzymane nie może działać?
P: Czy jesteś manufakturą lub firmą handlową?
LQ101R1SX01AWysyłka i opakowanie:
LQ101R1SX01A Sharp 2560x1600 2K 10.1 calowy ekran lcd laptopa Monitor panel lcd 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%