| Numer modelu: | HSD090IFW1-A00 |
| MOQ: | 2 szt |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
HSD090IFW1-A00 HannStar 9.0 cala 1024*600 TFT ips ekran LCD panel wyświetlacza
HSD090IFW1-A00Szczegóły Produktu :
| HannStarLCDEkran HSD090IFW1-A00 | |
|---|---|
| Marka panelu | HannStar |
| Nr modelu | HSD090IFW1-A00 |
| Rozmiar przekątnej | 9,0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 1024 (RGB) × 600, WSVGA 132 PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Aktywny obszar | 196,608 (szer.) × 114,15 (wys.) mm |
| Otwarcie ramki | 200,01 (szer.) × 117,55 (wys.) mm |
| Wym. konturu | 211,1 (wys.) × 126,5 (szer.) × 7,1 (gł.) mm |
| Leczenie | Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H) |
| Luminancja | 500 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (typ.) (TM) |
| Wyświetl kierunek | Symetria |
| Czas odpowiedzi | 18/17 (typ.) (Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typowo) (CR≥10) |
| Tryb pracy | IPS Pro, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Kolor wsparcia | 262K/16,2M 70% NTSC |
| Źródło światła | WLED [3S7P], 30 000 godzin, bez sterownika |
| Waga | 240g (typ.) |
| Zaprojektowany dla | Wyświetlacz samochodowy |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (1 kanał, 6/8-bitowy), 40 pinów FPC |