6,2 cala 800*480 Rozdzielczość PANEL LCD EKRAN HSD062IDW1-A02-0299
Nazwa marki: HannStar
Numer modelu: HSD062IDW1-A02-0299
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
CHINY
Nazwa modelu:
HSD062IDW1-A02-0299
Rozmiar przekątnej:
6,2"
Rezolucja:
800 (RGB) × 480, WVGA 150 PPI
Aktywny obszar:
137,52 (szer.) × 77,232 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
147 (szer.) × 86,323 (wys.) × 1,43 (gł.) mm
Jasność:
0 cd/m²
Kąt widzenia:
75/75/70/70 (typowo) (CR≥10)
Tryb wyświetlania:
TN, normalnie biały, przepuszczalny
Głębokość szkła:
0,50+0,50 mm
Aplikacja:
Wyświetlacz samochodowy
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
HSD062IDW1-A02-0299Szczegóły Produktu :
HannStarLCDEkran HSD062IDW1-A02-0299
Marka panelu HannStar
Nr modelu HSD062IDW1-A02-0299
Rozmiar przekątnej 6,2"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, CELL , FOG
Rezolucja 800 (RGB) × 480, WVGA 150 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Aktywny obszar 137,52 (szer.) × 77,232 (wys.) mm
Rozmiar konturu 147 (szer.) × 86,323 (wys.) × 1,43 (gł.) mm
Jasność 0 cd/m²
Współczynnik kontrastu 600:1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia 75/75/70/70 (typowo) (CR≥10)
Tryb wyświetlania TN, normalnie biały, przepuszczalny
Najlepszy widok na Godzina szósta
Czas odpowiedzi 2/6 (typ.) (Tr/Td)
Głębokość szkła 0,50+0,50 mm
Przepuszczalność 4,1% (typowo) (z polaryzatorem)
Wyświetl kolory 262K/16,2M 48% NTSC
Typ lampy Nie B/L
Częstotliwość 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Aplikacja Wyświetlacz samochodowy
Interfejs sygnału TTL (1 kanał, 6/8-bitowy), 60 pinów FPC
Napięcie wejściowe 3,3/10,0/15,0/-7,0 V (typowo) (VCC/AVDD/VGH/VGL)
Środowisko Temp. pracy: -20 ~ 70 °C;Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C
HSD062IDW1-A02-0299 Płatności:
Akceptujemy tylko paypal.
HSD062IDW1-A02-0299Wysyłka i opakowanie:
6,2 cala 800*480 Rozdzielczość PANEL LCD EKRAN HSD062IDW1-A02-0299 0
HSD062IDW1-A02-0299 Wysyłka:
· Wysyłamy rzeczy na cały świat!
· Zadawalam potwierdza twój adres w paypal, numer telefonu jest również bardzo ważny.
· Wszystkie rzeczy zostaną wysłane w ciągu 72 godzin roboczych po otrzymaniu rozliczonej płatności.
· Dodamy numer śledzenia po wysłaniu przedmiotu, abyś mógł śledzić przesyłkę.
HSD062IDW1-A02-0299 Polityka zwrotów:
Wszystkie zwroty muszą być poinformowane przed powrotem.
Zwracane produkty muszą mieć oryginalne opakowanie i być w dobrym stanie.
Koszty dostawy nie podlegają zwrotowi.
HSD062IDW1-A02-0299 Często zadawane pytania:
Q: Jak mogę prześledzić moje zamówienieHSD062IDW1-A02-0299 ?
Odp.: podamy ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić swoje zamówienie ze strony internetowej.
Q: Czy mogę zapłacić za towarHSD062IDW1-A02-0299kartą kredytową ?
Odp.: tak! możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem konta PayPal.
P: Jak wysyłacie moje towaryHSD062IDW1-A02-0299?
Odp.: możemy wysyłać na cały świat. Za pośrednictwem DHL, UPS, Fedex i EMS.
P: jak długo będę otrzymywać moje towaryHSD062IDW1-A02-0299 ?
Odp.: ogólnie rzecz biorąc, zajmie ci to 3-8 dni przez DHL/FEDEX/UPS/TNT.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%